اخبار – من به تازگی نوشت: یک داستان خبری در مورد تمایل به در نهایت شروع به پادکست خود من و تلاش من برای پیدا کردن ویژگی های بسته بندی تجهیزات است که نمی خواهد به شکستن بانک. در این داستان من متمرکز بر سوار PodMic است که ارزش باور نکردنی برای قیمت.
به عنوان من همچنان به جستجوی من من شروع به دنبال یک میکسر پخش من می خواهید و نیاز دارید که می بازی که میکروفون. زمانی که من آمد در سراسر در این بازی کامل است.

این RODECaster Pro by سوار یک پادکست استودیو است که ویژگی های تعداد زیادی از ابزار های حرفه ای همه در یک واحد جمع و جور. راه آن طراحی شده است, آن را با این نسخهها کار برای مبتدیان و حرفه ای با ساده جنبه های فنی از پادکست تولید.
قابلیت های خود را ادغام توانایی به تماس های تلفنی ضبط های داخلی, میکس, صوتی, اضافه کردن جلوه های صوتی و بسیاری از توابع دیگر در یک هزینه است که بسیار پایین تر از دیگر میکسر است که دارای همان قابلیت های.

با 4 ورودی میکروفون شما می توانید میزبان 4 نفر پادکست و با قابلیت بلوتوث شما می توانید اضافه کردن یک نفر دیگر از راه دور از طریق تلفن تماس بگیرید. این همچنین شامل ویژگی های از پیش تعیین شده برای میزبانی برخی از خاص سوار میکروفون از جمله سوار PodMic. آن را ساخته شده در سطح اتوماتیک تنظیم و ضبط به پردازنده کارت حافظه microSD است.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد این پخش میکسر و یا اگر شما آماده برای خرید شما می توانید آن را از B&H Photo, Adorama, گیتار, مرکز, BestBuy, آمازون و دیگر خرده فروشان. آن را به فروش می رساند برای $599.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de