سلنا گومز را اعلام کرد دلخراش ترین اخبار–ما را شوکه کرد!

سلنا گومز به تازگی باز شده تا در مورد تجربیات شخصی خود را در قرنطینه و تاثیر آن در سلامت روان. 27-year-old صحبت با پوما به بحث در مورد چگونه او را به مقابله در اجتماعی فاصله.

گومز توضیح خود نگرانی اطراف COVID-19: “مانند هر کس دیگری من احساس بی قراری و رفتن را از طریق انواع مختلفی از احساسات در طول این زمان. به همین دلیل من فکر می کنم این مهم است به ماندن اطلاع و آگاهی از آخرین اخبار و, اما همچنین معافیت از آن به دلیل آن می تواند طاقت فرسا.”

Selena Gomez

او همچنین به اشتراک گذاشته استراتژی ماندن آرام و مبتنی با وجود زمان قطعیت توضیح “خواندن و گوش دادن به موسیقی شده اند یک عامل بزرگ در نگه داشتن من آرام است.”

Selena Gomez

این هنرمند که از خانه موقت استودیو نظر خودش را خوش شانس می آید به انزوا چرا که او نمی quarantining به تنهایی.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس من پدربزرگ و مادربزرگ من ماندن با من و چند تا از دوستان. من نمی دانم هر کس که خوش شانس و مردم احساس انزوا و تنهایی,” او توضیح داد.

Selena Gomez

او همچنین با تاکید بر اهمیت اتصال با دوستان است که شما ممکن است قادر به دیدن برای مدتی: “برداشتن تلفن و تماس مردم هرگز مهم تر بوده است. همچنین چک کردن در با مردم حتی اگر شما متصل می شود در حالی که.”

Selena Gomez

این اولین بار نیست که گومز به استفاده از پلت فرم خود را به بحث در مورد مبارزات خود را با اضطراب و افسردگی است. پیش از آن در سال 2020 او به وال استریت ژورنال در مورد او تشخیص است.

این خواننده توضیح داد: “من در اوج بودند واقعا بالا و پایین خواهد من را برای هفته در یک زمان. متوجه شدم من را رنج می برند از مسائل مربوط به سلامت روان. و صادقانه بود که چنین تسکین. من متوجه شدم که وجود دارد یک راه برای دریافت کمک و برای پیدا کردن افرادی که به شما اعتماد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر