CROWDFUNDING اخبار – چه کسی دوست ندارد دوار جهت کباب کردن مرغ-مواد غذایی پخته شده? چرخش مواد غذایی خود را در حالی که پخت و پز را کاهش می دهد چربی و لک پخت و پز. اما rotisseries کمی پیچیده است و به طور معمول شامل مسیریابی کابل های الکتریکی به کوره خود را. تلاش برای دوار جهت کباب کردن مرغ پختن در فر است و حتی سخت تر است.

کمپین Kickstarter Roto-Q 360 به دوار جهت کباب کردن مرغ پخت و پز برای هر کس با مکانیکی دوار جهت کباب کردن مرغ. شما آن را باد – سه دقیقه برای هر باد تا 60 دقیقه از چرخش زمان کوک.

طراحی شده به تناسب در هر اجاق یا کوره های Roto-Q 360 می دوار جهت کباب کردن مرغ طبخ با استفاده از شامل سیخ کباب به تامین مواد غذایی خود را. همچنین در دسترس هستند اختیاری کباب سیخ داغ سگ گهواره دور قفس و تخت استیک قفس.

این Roto-Q 360 ساخته شده است از تمام فلزی ساخت و ساز و ارائه خواهد شد در سیاه و سفید تیتانیوم و برنز رنگ.

این طراحی شده است که آسان برای تمیز کردن و باید در مناسب ترین ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از ویژگی های بزرگ است که Roto-Q 360 foldable پس از ذخیره سازی را نباید بیش از حد با ارزش کابینت آشپزخانه فضا.

اگر شما می خواهید برای ایجاد برخی از مواد غذایی سالم است که پایین تر در چربی از پان-مواد غذایی پخته شده و یا شما فقط لذت بردن از دوار جهت کباب کردن مرغ به سبک پخت و پز, Roto-Q 360 ممکن است این ابزار برای شما می باشد.

خود کمپین Kickstarter اجرا می شود از طریق پنج شنبه 27 ژوئن سال 2020 در 2:10 PM EDT. عنوان این نوشته آنها را مطرح $102,785 در $10,00 هدف پس از بیش از یک 10X بودجه موفقیت است. آنها برنامه ریزی برای کشتی واحد در ابتدای ماه اکتبر سال 2020 است. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت بازدید خود را از کمپین Kickstarter. پاداش شروع در $49 برای Roto-Q 360 یا $75 با تمام لوازم جانبی. یک نگاه و دریافت وعده های غذایی خود را در حال چرخش است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de