نقد و بررسی – Chromebook نشده است بررسی های زیادی در اینجا در Gadgeteer آخرین مرجع واقعی پیدا می کنم در حدود سال 2018 است. جولی ساخته شده است که ذکر در عبور از بیش از یک شماره از “پیدا کردن راست دستگاه” بررسی اما هیچ چیز قابل توجه است. خوب من 2013 Nexus 7 tablet در نهایت گذشت و من شروع به دنبال یک جایگزین قرص. برای پول چیزی نزدیک به ارزش و قدرت خوبی Nexus 7 بنابراین من پس از آن شروع به دنبال در Chromebooks به عنوان جایگزینی ممکن است. همه چیز تغییر کرده بسیاری در جهان از Chromebook; هنگامی که یک دستگاه است که واقعا تا به حال به اینترنت متصل می شود مفید آنها در حال حاضر می تواند به تنهایی و در حق خود. متاسفانه در اینجا در استرالیا انتخاب Chromebooks بسیار محدود است. آن را گرفته در همان راه را در ما چیزهایی مانند گوگل تخته یا صفحه کتاب شد خاموش لیست برای من (مگر اینکه من می خواستم به واردات از ما). من به پایان رسید تا خرید Lenovo c340 رایانه-11 Chromebook است که به نحوی به پایان رسید تا جایگزین هر دو my Nexus 7 تبلت و ویندوز 10 بر دل 7270 نوت بوک. می توانید یک زیر $300 دستگاه جایگزین هر دو Nexus 7 و a $1000+ نوت بوک?

آنچه در آن است ؟

ChromeOS است یک جایگزین برای خود macOS, ویندوز و سیستم عامل لینوکس. بر اساس لینوکس آن را به یک سبک امن و انعطاف پذیر سیستم عامل. مانند آن را بهتر اجرا خواهد شد معادل سخت افزار نسبت به دیگر بزرگتر (پف کرده) سیستم عامل است.

چه چیزی در جعبه ؟

واحد من یک قفسه مدل دمو بنابراین من در واقع یک جعبه اما مطالب بسیار اساسی شما c340 رایانه های خود را و در یک 45W USB-C آداپتور AC 🙂

مشخصات سخت افزاری

 • پردازنده Intel Celeron N4000 (2C / 2T 1.1 / 2.6 GHz, 4MB)
 • سیستم عامل Google Chrome OS
 • نوع صفحه نمایش-11.6″ HD (1366×768) IPS 250nits براق 10 نقطه لمسی
 • Memory-4GB لحیم LPDDR4-2400
 • Hard Drive-64GB eMMC 5.1
 • وزن 1.2 کیلوگرم

شما در بالا می بینید که این مشخصات نیست که (از این رو کاهش هزینه ها) و در حالی که دستگاه های ویندوز در اطراف است که در دسترس هستند در همان مشخصات من قطعا انتظار نمی ویندوز برای اجرا به خوبی بر روی این سخت افزار به خصوص هنگامی که شما شروع به بارگذاری برخی از برنامه های کاربردی در آن است.

طراحی و امکانات

سخت افزار

خارجی Chromebook به نظر می رسد هیچ تفاوتی به دیگر ویندوز نوت بوک تنها فهیم ویژگی (که به نظر می رسد در تمام دستگاههای Chromebook) است که کروم نشان در بالای صفحه.

برای کاهش هزینه های c340 رایانه دارای یک آلومینیوم درب و یک پایه پلاستیکی با این حال خیر است یک کار بزرگ انجام داده و آن را به عنوان بدون درز که ممکن است.

در سمت چپ مشاهده جانبی; USB C برای شارژ و همچنین چیزهایی مانند صدا و بسط یک USB یک پورت میکرو sd و یک دسته کوچک موسیقی جاز هدفون/میکروفون جک.

در سمت راست; قدرت, دکمه, دکمه های حجم USB-A, USB C و قفل کنزینگتون.

این c340 رایانه دارای یک طیف گسترده ای از مفید پورت های که باعث می شود آن را به عنوان انعطاف پذیر به عنوان امکان پذیر است. برای مثال من یک Dell port replicator که عبور نمی کند قدرت را از طریق. به این ترتیب من می تواند اجرا port replicator از طریق دست چپ USB-C پورت و قدرت از طریق حق پورت USB. USB یک پورت مفید برای چیزهایی مانند میله های حافظه و یا دیگر USB-A, لوازم جانبی.

در پایین دو بلندگو است. آنها بهترین خارج وجود دارد, اما آنها این کار را انجام.

داخلی c340 رایانه های دارای بلوتوث 4.2 و dual band WiFI AC برای اتصال.

در بالای صفحه نمایش یک با کیفیت 720p وب کم و میکروفون به صورت ویدئو کنفرانس.

یک نکته جالب توجه این است که صفحه کلید است که کمی متفاوت به یک صفحه کلید معمولی. هیچ caps lock key است که جایگزین شده با یک دکمه جستجو بدون حذف کلید و هیچ عملکرد دکمه های این در حال جایگزین شدن به جای آن با برخی از “استاندارد” ChromeOS توابع مانند تمام صفحه و نمایش تمام برنامه های در حال اجرا. آن را کمی مورد استفاده قرار گرفتن به اما شما به سرعت به آن استفاده می شود.

بودن 2 در 1 تبدیل دستگاه با یک صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش چین بازگشت به شما چادر/حالت ارائه. شایان ذکر است که حتی اگر رزولوشن صفحه نمایش داخلی است 1366 x768 وجود یک محیط است که اجازه می دهد تا به من برای اجرای داخلی صفحه نمایش در 1518 X 853.

و اگر شما در برابر آن حق بازگشت خود به شما قرص حالت. در حالی که آن را بزرگ و سنگین را, قرص, و آن را قطعا قابل استفاده در بسیاری از شرایط. متاسفانه, آن را پشتیبانی نمی کند فعال قلم/قلم دستگاه است که بسیار مفید برای سند و نشانه های نوشتن یادداشت.

در اینجا یک عکس سریع از من Covid19 کار در خانه راه اندازی. خیر c340 رایانه دل DA300 USB-C Port Replicator Philips 21″ مانیتور (1920 x 1080) اپل ماوس توانا (بله یک محصول اپل 🙂 )

در محل کار که در آن من یک Dell DA600 USB-C replicator من می run 2 خارجی صفحه نمایش (در حال حاضر در 1920 x 1080).

نرم افزار

بنابراین به طور سنتی از نقطه فروش بزرگ Chromebooks است که آن را بر اساس…..مرورگر کروم. به محض این که شما آتش تا ChromeOS شما نمی توانید یک دسکتاپ شما یک مرورگر Chrome هیچ چیز دیگری. این قضیه اساسی ChromeOS. برای تکمیل این پایه مرورگر تابع شما می توانید اضافه کردن افزونه های کروم. شما می توانید در بالا سمت راست من برخی از افزونه های مفید مانند GMail checker, برنامه Lastpass UOrigin Ad Blocker, Evernote, کلیپ.

در حال حاضر, این روزها بیشتر از کار انجام شده است در وب است. ایمیل من….وب…من سیستم حسابداری…وب…نوشتن این پست در وردپرس….وب…Netflix….وب. مانند فقط با استفاده از مرورگر وب برای استفاده در خانه من احتمالا می تواند انجام 95 درصد از آنچه که من استفاده می شود به انجام آن در دل 7270 در حال اجرا در ویندوز 10. آن را سریع و سریع و انجام شده است در یک واحد که 1/4 تا 1/3 ارزان تر از دل. این است که این تصور غلط است که شما باید یک اتصال به اینترنت برای استفاده از سیستم عامل chrome می آید.

اما آنچه در مورد 10٪? خوب نه تنها ChromeOS پشتیبانی از مرورگر کروم وجود دارد اما در حال حاضر تعدادی از راه های دیگر شما می تواند اجرای برنامه های کاربردی:

 • PWAs
 • برنامه های اندروید
 • ماشین مجازی لینوکس

در تصویر بالا من در حال اجرا Gadgeteer سایت در مرورگر مایکروسافت تیم ها از طریق, برنامه اندروید, سیل به عنوان یک لینوکس برنامه و کامل لینوکس ترمینال.

با استفاده از این روش های مختلف شما می توانید شروع به در حال اجرا برنامه های کاربردی که داده های محلی پشتیبانی می کند. در حالی که به طور سنتی ChromeOS همه چیز در مورد ذخیره سازی همه چیز در گوگل درایو خود را و با استفاده از Google Docs و صفحات گسترده را در حالی که متصل آنلاین در حال حاضر آن را ممکن است برای ذخیره همه چیز به صورت محلی و آفلاین کار می کنند. برخی از رایج ترین آفلاین برنامه های کاربردی در حال اجرا Libre Office و یا GIMP در لینوکس جعبه به جای مایکروسافت آفیس و فتوشاپ و اجرا میکنم کاملا چند برنامه های آندروید مانند Evernote, Microsoft Outlook, Snapseed و تعدادی از بازی های آندروید. شایان ذکر است که برخی از برنامه های آندروید نمی مقیاس درستی برای یک صفحه نمایش بزرگتر.

بسیاری از استاندارد گوگل آندروید برنامه های کاربردی در حال حاضر می توان به صورت آفلاین کار و سازگار هستند (به یک اندازه) با خود مایکروسافت معادل. اگر شما واقعا نمی توانید با محصولات مایکروسافت پس از آن اگر شما یک دفتر 365 اشتراک شما می توانید با استفاده از مایکروسافت مبتنی بر وب و یا مبتنی بر آندروید برنامه های کاربردی به عنوان به خوبی.

بالاتر از من است, برنامه کامل سینی (دسترسی با کشیدن از پایین) وجود دارد ترکیبی از برنامه های در حال اجرا در تمام روش های بالا.

عملکرد

چرا که این سیستم عامل است تا نور عملکرد c340 رایانه است که راه بهتر از در حال اجرا ویندوز در همان مشخصات سخت افزاری. وجود دارد بسیاری از کمتر فرآیندهای در حال اجرا در پس زمینه مکیدن تا منابع به همین دلیل است که پایین تر مشخصات دستگاه اجرا خواهد شد بهتر است با ChromeOS.

اگر شما تا به حال نیاز به تنظیم مجدد دستگاه شما انجام Powerwash. هر کسی که تا به حال برای تنظیم مجدد خود را در ویندوز کامپیوتر شما می دانید آن ساعت طول می کشد برای به دست آوردن یک ماشین بازگشت به دولت است اما از آنجا که سیستم عامل کروم است تا نور و به دلیل پیکربندی خود را حمایت کردن در گوگل ابر ریست دستگاه از جمله مجدد تمام برنامه های خود را طول می کشد 10s از ساعت نه ساعت. وجود دارد بدون نیاز به دانلود GBs از نصب فایل اول به دلیل برنامههای افزودنی Chrome اندروید, نرم افزار و لینوکس بسته های بسیار در اندازه کوچکتر. فایل نصب برای Libre Office 278MB.

علاوه بر این شما می توانید با ورود به هر Chromebook دستگاه و مشخصات خود را کشیده بود پایین و نصب برای شما بنابراین شما امن و محیط آشنا.

من حدود 10 ساعت عملیاتی در این واحد بیش از اندازه کافی به گذشته من یک روز کار و سپس برخی از. بسته شدن درب قرار می دهد واحد در حالت آماده به کار و پس از باز دوباره آن را تنها طول می کشد دوم به فعال شدن دوباره.

این بسیار نادر است که من می بینم هر گونه تاخیر می افتد. عادی ترین برای من برای دیدن آن است که در هنگام باز کردن فایلهای Pdf زیادی (مانند floorplans) و یا با استفاده از پروژه Libre (یک پروژه مایکروسافت جایگزین). دیگر از آن همه کار من اجرا می شود فقط به عنوان هموار به عنوان من i7 8GB Dell نوت بوک.

با وجود سیستم عامل های مختلف جریان شما می توانید با ثبت نام در بتا و توسعه است. بدیهی است که بتا و توسعه دهنده خطر ابتلا به اشکالات بیشتر با این حال بسیاری از مردم خوشحال هستند به “خطر” این به آن اضافه شده و قابلیت های جدید. اصطبل دریافت به روز رسانی در مورد هر 6 هفته بتا می شود به روز رسانی تا کنون هفته و توسعه دهنده به روز رسانی می شود تا دو بار در هفته. به روز رسانی رخ می دهد سکوت و پس از انجام راه اندازی مجدد آن را تنها چند دقیقه طول می کشد برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است. نه بیشتر “به روز رسانی 10% کامل” پیام های هشدار. شما می توانید سوئیچ بین حالت های مختلف اما “در حاشیه” به Powerwash (reset) از سیستم شما.

چیزی که من دوست دارم

 • هزینه خریداری این فروش برای $299AUD ($195USD) اما حتی در RRP آن را بطور قابل توجهی ارزان تر از مشابه انجام Wintel نوت بوک
 • عملکرد
 • انعطاف پذیری
  • در فرم فاکتور
  • از نظر برنامه های مختلف و روش های در حال اجرا
 • عمر باتری طولانی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • Active pen خواهد بود
 • آن را نشانی از تاخیر کمی باز بزرگ PDF طرح های طبقه
 • آن را نشانی از تاخیر کمی در حال اجرا رایگان پروژه (Microsoft Project جایگزین)
 • من می خواهم به در نظر گرفتن یک ماشین قدرتمند تر (بهتر فرایند حافظه بیشتر) اما این هنوز هم 99% از آنچه من می خواهم آن را به انجام

افکار نهایی

برای صفحه اصلی استفاده c340 رایانه جایگزین 99.9 ٪ از خانه من استفاده. ترکیبی از مرورگر وب PWAs اندروید, نرم افزار و برنامه های لینوکس به راحتی ملاقات من (ناچیز) نیاز دارد. این عمدتا شامل برنامه های مبتنی بر وب و مصرف رسانه ای (وب سایت, جریان ویدئو).

برای کار اهداف c340 رایانه تعارف من 15″ Dell Latitude 3500 در حالی که من در خارج از سایت. این اندازه و وزن و انعطاف پذیری و عمر باتری و استفاده از Microsoft Onedrive به عنوان یک مخزن مرکزی برای کار من صرف نظر از محل سکونت اجازه می دهد تا من به استفاده از آن در محل بدون نیاز به همگام سازی داده ها بین دستگاه های متعدد.

Chromebook است که نمی تواند برای همه, اما اگر شما نگاه از نزدیک در استفاده خود شما می شود شگفت زده چقدر شما واقعا نمی تکیه بر مستقل محلی از برنامه های این روز است. علاوه بر این نیاز به خریداری گران و پف کرده بسته های نرم افزاری که در آن شما تنها با استفاده از درصد کمی از ویژگی های فقط باعث می شود کل تجربه بسیار لذت بخش تر.

اگر شما زندگی می کنند زندگی خود را در گوگل اکوسیستم استفاده بیشتر استفاده از وب مبتنی بر اندروید یا لینوکس برنامه های کاربردی و شما لازم نیست که نیاز به “قدرت” نرم افزار برای گفتن ویرایش فیلم, بازی, و یا CAD نوع کار (با وجود اینکه برنامه های جایگزین به کار بر روی قوی تر ChromeOS دستگاه و شما می توانید اجرا بخار تحت لینوکس) و سپس یک ChromeOS دستگاه (مانند c340 رایانه) به خوبی ممکن است با توجه به ارزش برای کل یک قایق از دلایل.

برای کسی که ساخته شده زندگی می کنند از فروش Wintel جعبه و مایکروسافت مجوز می توانم بگویم که من در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در ChromeOS اردوگاه.

قیمت: $469.00
که در آن به خرید: خیر و آمازون
منبع: نمونه برای این نقد و بررسی خریداری شد با بودجه خود را.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de