این Gerber چاقو سودمند دو عنوان اساسی چند ابزار

اخبار – نباید تعجب با تمام جعبه که من در پست الکترونیکی دریافت که ابزار چاقو ترین ابزار استفاده می شود. به همین دلیل Prybrid چاقو سودمند از گربر گرفتار چشم من. موجود در دو اندازه Prybrids بخشی ابزار چاقو, بخش فضولی ابزار – از این رو نام Prybrid.

کوچکتر Prybrid با استفاده از #11 Xacto-سبک تیغه در حالی که نسخه بزرگتر (در بالا نشان داده شده) با استفاده از ابزار استاندارد تیغه.

آنچه باعث می شود این ابزار چند ابزار است که علاوه بر تیغه آنها نیز کوچک و بزرگتر تخت پیچ گوشتی سیم چین ناخن, دستگاه کشش, نوار کنجکاوی و یک بطری بازکن.

اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یکی از این ابزار به EDC شما می توانید خرید کوچک Gerber Prybrid X برای $21.78 و نسخه بزرگتر برای $24.39 از آمازون.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>