غیر منتظره مواد غذایی متخصصین پوست می گویند شما باید جلوگیری از خوردن چون باعث چروک و افتادگی پوست

اکثر مردم می دانند که مراقبت از پوست خود را شامل برقراری سالم روال مراقبت از پوست و بسیاری از کرم های ضد آفتاب. یکی دیگر از عوامل مهم در ظاهر پوست شما رژیم غذایی خود را. نوشیدن مقدار زیادی آب و چسبیده به غذاهای سالم می تواند کمک به بهبود ظاهر پوست خود را و دفع نشانه ای از پیری است.

نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید برش asap علت آن می تواند شما را نگاه مسن تر از شما هستند!

sausage

شاتر

گوشت های فرآوری شده

گوشت های فرآوری شده مانند سوسیس بیکن و گوشت دلی می تواند منجر به برخی از عمده علائم پیری اگر شما دقیق نیست.

آریل استاد MD شخص از American Academy of Dermatology, توضیح می دهد که به سلامت “بسیاری از این گوشت باید سولفیت و نگهدارنده های دیگر که می تواند باعث التهاب در پوست و سرعت بخشیدن به ظاهر از پیری است.”

bacon

شاتر

علاوه بر این بسیاری از این گوشت سرشار از نمک است که مشکل دیگری برای پوست شما.

Ranella Hirsch, MD, رئیس جمهور سابق آمریکا جامعه از لوازم آرایشی و بهداشتی پوست & زیبایی, عمل جراحی, متخصص پوست و تمرین در ماساچوست گفت: سلامت در مورد تاثير سدیم. او توضیح میدهد: “[S]نفرت … می تواند شما را در حفظ آب و باعث ‘پف’ نگاه کنید.”

woman's eye

شاتر

گوشت های فرآوری شده هستند خطرناک علاوه بر این به هر رژیم غذایی است و می تواند منجر به آرایه ای از مشکلات بهداشت و درمان علاوه بر تاثیر بر پوست شما, از جمله شرایط بهداشتی مزمن. خوردن گوشت های فرآوری شده است که در ارتباط با خطر بالاتر ابتلا به فشار خون بالا و بیماری های قلبی و حتی روده و معده سرطان است.

woman touching face

شاتر

با که در ذهن نگه داشتن این مواد غذایی را در حد اعتدال مهم است که برای سلامت کلی خود را-و نه فقط ظاهر خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر