با همه پست های اخیر آن را ایمن می گویند که Kylie Jenner از دست رفته است او روز در ساحل اما ساخت بسیاری از قرنطینه با تغییر کردن مو و پانسمان در اطراف او (بزرگ) ، آن را به نظر می رسد مانند او نوشته های لباس شنای زنانه دوتکه عکس هر هفته اگر نه هر روز ، اما این لباس شنای زنانه دوتکه به طور جدی ما را در انجام دو را!

22 ساله از تغییر مجوز های ارسال و سوپر سکسی نكن به جسارت خارج خود خلوت به سالن استخر و ایجاد جدید stripped-down محتوا. و در حالی که کایلی همیشه برگ های بسیار کمی به تخیل خود عکس این کوچک-کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه واقعا ما را بریده بریده نفس کشیدن! او نشان داد او منحنی, به طور معمول, اما ما نمی تواند بیش از چگونه ما می تواند همه چیز را ببینید. زیبایی مغول پست (ترویج کایلی پوست) کامل شد با حرکت آهسته و موسیقی برای اضافه کردن به خلق و خوی و بیش از 40.4 m انداز از او 174m پیروان.

ادامه مطلب: ما هنوز هم نمی تواند چگونه ویدئو Kylie Jenner منحنی نگاه در این ياوه سیاه و سفید بالا

در حالی که کایلی نگاه است که قطعا آشکار ما مجبور به اعتراف است که ما او را دوست دارم کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه. بنابراین ما به دنبال برخی از شگفت انگیز سیاه و سفید دو تکه است که نگاه درست مانند کایلی است.

فروشگاه در حال حاضر به دریافت کنید:

Sadie Bikini Bottom

Frankies, حالا, Sadie بیکینی پایین ($79)

Arbor Top

Frankies, حالا, Sadie بیکینی پایین ($79)

Arbor Bottom

Tularosa تاکستان پایین ($42 از 70 دلار)

The Christina Top

Tularosa تاکستان پایین ($42 از 70 دلار)

Christina Top

lovewave The Christina بالا (70 دلار)

The Jessie Bottom

lovewave جسی پایین ($65)

Zelda Tri Bikini Top

پیوند چشم موبایل و کامپیوتر Tri بالا (75 دلار)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de