PowerVision PowerEgg X هواپیماهای بدون سرنشین را نقد کنید – این هواپیماهای بدون سرنشین را تمام می کند

نقد و بررسی – هنگامی که شما فکر می کنم از هواپیماهای بدون سرنشین مارک ها که احتمالا به ذهن می آید برای اولین بار است DJI. اما وجود مارک های دیگر به ارزش چک کردن است که بیشتر ویژگی های مشابه و یا با قیمت پایین تر ، شما شرط می بندم و امروز من قصد دارم به شما نشان دهد PowerVision PowerEgg X خودمختار شخصی AI-دوربین هواپیماهای بدون سرنشین. اجازه بدهید با این تخم مرغ به شکل هواپیماهای بدون سرنشین برای چرخش.

آنچه در آن است ؟

این PowerVision PowerEgg X 4K هواپیماهای بدون سرنشین با ویژگی های اضافی است که آن را بزرگ بنگ برای جفتک انداختن خود را.

مشخصات سخت افزاری

هواپیماهای بدون سرنشین:
وزن: 1.9 lb
حداکثر سرعت صعود: 11.2 mph/s Max تبار سرعت: 6.7 مایل در ساعت حداکثر سرعت پرواز: 40 مایل در ساعت
حداکثر خدمات سقف بالاتر از سطح دریا: 2.5 mi
حداکثر زمان پرواز: 30 دقیقه
حداکثر فاصله پرواز: 3.7 mi
حداکثر سرعت مقاومت سطح: سطح 5
عامل دما: 32 – F 104

دوربین:
حسگر: 1/2.8 اینچ CMOS
پیکسل های موثر: 12MP+
لنز FOV: 78.4°
فاصله کانونی: 27mm
دیافراگم: f/1.8
محدوده عکسبرداری: 1 m ∞
محدوده ISO تصویری:100 – 3200
عکس:100 – 6400
سرعت شاتر شاتر الکترونیکی: 8-1/8000s
حداکثر اندازه تصویر 4000×3000
هنوز هم حالت های عکاسی تک عکس
عکسبرداری پشت سر هم: 3/5/7 فریم
خودکار قرار گرفتن در معرض Bracketing (AEB): 3/5 کروشه فریم در 0.7 EV تعصب
فاصله: 3/5/7/10/15/30/60s
تصویری با وضوح 4K:3840×2160 24/25/30/48/50/60p, HD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120/240p
Max, Video Bitrate 75 مگابیت در ثانیه
پشتیبانی سیستم فایل FAT32(≤32 GB); exFAT(>32 GB)
عکس با فرمت JPEG / RAW
فرمت های تصویری MP4 / MOV (H. 265/H. 264/MPEG-4 AVC)
حافظه داخلی 6G
پشتیبانی کارت SD و میکرو SD کلاس 10 UHS-3 امتیاز مورد نیاز, حداکثر ظرفیت: 128 گیگابایت

چه چیزی در جعبه ؟

PowerEgg X اکسپلورر سیستم

 • PowerEgg X هواپیماهای بدون سرنشین با روتور اسلحه
 • 2 مجموعه فوق العاده از تیغه های با آچار و پیچ
 • باتری
 • شارژر باتری
 • شارژ از طریق USB و اتصال گوشی به کابل
 • AI دوربین رسیدگی
 • سه پایه آداپتور
 • کنترل از راه دور
 • فوم سخت مورد
 • طناب کشی کیسه, کیسه

PowerEgg X سیستم جادوگر

 • همه چیز از اکسپلورر سیستم
 • 2 باتری اضافی
 • 2 مجموعه فوق العاده از تیغه و پیچ
 • فوم سخت فرود دنده
 • پوسته ضد آب
 • زنان مورد برای لوازم جانبی

طراحی و امکانات

این PowerEgg X هواپیماهای بدون سرنشین به نظر می رسد دقیقا مانند یک سفید تخم مرغ و… ، duh! پایین پوشش به برداشته شود به فاش کردن دوربین. تاپیک اصلی 4K دوربین/gimbal مجمع که محافظت شده است با یک پوشش است که نشان داده شده در تصویر بالا. شما همچنین می توانید دوربین های دیگر در این تصویر در سمت راست. علاوه بر دوربین اصلی وجود دارد 2 رو به جلو دید دوربین رو به پایین دید دوربین و یک سنسور اولتراسونیک سیستم.

وجود دارد یک دوم پوشش در بالای هواپیماهای بدون سرنشین است که شما باید برای حذف برای به دست آوردن دسترسی به باتری محفظه اسلات کارت حافظه SD و بنابراین شما می توانید ضمیمه اسلحه که ضربه محکم و ناگهانی به طرف.

هنگامی که سلاح های قرار داده شده در محل پوشش جرقه بزند به بالای هواپیماهای بدون سرنشین. سپس بازوها را می توان آشکار شد به طوری که آنها آماده برای پرواز.

در تصاویر بالا می بینید دوربین اصلی/gimbal و دو جلو دید دوربین در بالای آن است.

یکی از ویژگی های من دیده نمی شود قبل از هر دیگر هواپیماهای بدون سرنشین توانایی برای PowerEgg X به نوبه خود به یک دستی و یا سه پایه نصب دوربین. با سلاح های حذف شده شما می توانید با قرار دادن سه پایه کوه و رسیدگی به همان اسلات که اسلحه استفاده کنید.

نابغه طراحی درست است ؟ من فکر می کنم تا.

کنترل از راه دور دارای کیفیت و بلند به آن است. واقعا محکم و خوب ساخته شده است. مانند بسیاری دیگر از هواپیماهای بدون سرنشین کنترل این یکی دو انگشت شست جوی استیک و دکمه های جلو و عقب طراحی شده اند که برای کنترل انواع توابع مانند قدرت, فرود, عکس و ضبط ویدئو دکمه و یک زاویه دوربین دکمه.

وجود دو آنتن است که آشکار و تلفن گیره که گسترش به نگه داشتن گوشی خود را برای یک نمایش زنده از هواپیماهای بدون سرنشین و فوق العاده کنترل.

این کنترلر دارای یک ساخته شده در باتری قابل شارژ است که اتهامات از طریق یک کابل میکرو USB است که شما می توانید پلاگین را شامل شارژر برای هواپیماهای بدون سرنشین باتری. وجود دارد یکی دیگر از اندازه کامل اتصال USB است که با استفاده از یک کابل USB برای اتصال گوشی خود را به کنترل کننده که با این نسخهها کار خیلی بهتر از استفاده از وای فای.

گرفتن PowerEgg X هواپیماهای بدون سرنشین آماده برای پرواز

اولین چیزی که شما نیاز به انجام به غیر از نصب سلاح است به مطمئن شوید که شما گشوده آنتن در پایین دست. آنها دو عنوان standoffs که نگه داشتن پایین هواپیماهای بدون سرنشین از تنظیم کردن در شن یا گل.

شما همچنین نیاز به شارژ باتری است که من باید بگویم عالی است در چند راه. اول از همه, آن را آسان به حذف از هواپیماهای بدون سرنشین. من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از هواپیماهای بدون سرنشین که من بررسی کرده ام که سخت به حذف باتری با شارژر هستند که درد آنها را به برق وصل ، این PowerVision PowerEgg X باتری آسان است به حذف از هواپیماهای بدون سرنشین و شارژر شاخه بدون هر گونه لعن.

شما همچنین می توانید با استفاده از همان شارژر برای شارژ کردن ساخته شده در باتری کنترل از راه دور در همان زمان. خوب! و… وجود دارد یک دکمه در بالای خمیر است که شما می توانید فشار دهید برای دیدن این سطح از قدرت هنوز هم در سمت چپ باتری. این وضعیت را بررسی کنید و حتی با این نسخهها کار با پوشش بیش از محفظه باتری.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم باتری در مدت زمان طولانی گذشته در مقایسه با دیگر هواپیماهای بدون سرنشین که من بررسی کرده ام. شما می توانید پرواز PowerEgg X تا 30 دقیقه در هر شارژ و یا استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در حالت دوربین برای 3.5 ساعت در هر شارژ.

چشم انداز+ 2 نرم افزار

در مقایسه با دیگر هواپیماهای بدون سرنشین, برنامه یکی از شما برای استفاده از این هواپیماهای بدون سرنشین است که آسان به درک و به هم ریخته با بسیاری از مسائل است که شما لازم نیست در مورد مراقبت. لبه بالا است وضعیت خود را برای چگونه بسیاری از ماهواره ها متصل هستند که از راه دور کنترل وضعیت باتری و وضعیت هواپیماهای بدون سرنشین. سپس در پایین صفحه نمایش شما می توانید ببینید اطلاعات پرواز مانند مسافت طی شده, چگونه بالا شما پرواز هواپیماهای بدون سرنشین ،

آنچه من دوست دارم چگونه از آن آسان است به راه اندازی برای یک پرواز. شما لازم نیست که برای کالیبره کردن هواپیماهای بدون سرنشین در هر زمان و یا پیچ در اطراف اتصال به وای فای SSIDs ، شما برای اتصال گوشی خود را به کنترل کننده با یکی از شامل کابل USB به افسار آن را با کنترل قدرت بر روی هواپیماهای بدون سرنشین و قدرت در کنترل و فشار خودکار-خاموش را فشار دهید که باعث می شود هواپیماهای بدون سرنشین به بالا 4 تا 5 فوت و سپس شناور در محل. آن را ساده و آسان و سریع فقط در راه من آن را می خواهم.

هنگامی که شما در حال پرواز, دستی کنترل پاسخگو و آسان برای استفاده و هنگامی که شما آماده به زمین شما می توانید دکمه های روی صفحه را فشار دهید و آن باز خواهد گشت و زمین از حدود که در آن شما در زمان خاموش.

این نرم افزار دارای دکمه های روی صفحه را خاموش زمین شروع به ضبط ویدئو و گرفتن عکس و حالت AI.

AI در حالت معمولی ترین هواپیماهای بدون سرنشین است. انگار دنبال من حالت نقطه از علاقه quickshots و گذشت زمان و حالت.

به دنبال من حالت این است که آنچه شما حدس می زنم که در آن است. هواپیماهای بدون سرنشین را به دنبال خواهد داشت شما به عنوان شما در اطراف سرگردان شوم.

برای استفاده از آن شما باید به منظور جلب یک جعبه در اطراف این موضوع که شما می خواهید آن را دنبال کنید و سپس آن را نشانی از بقیه. آن را با این نسخهها کار بزرگ است. و حتی آن را به رسمیت می شناسد حرکات برای شروع و توقف ضبط ویدئو و/یا گرفتن عکس. من سرپوشیده مثال پیروی در حالت AI دوربین نمونه های تصویری زیر.

Point از حالت بهره می گذرد/پرواز در اطراف موضوع است.

این Quickshots حالت به شما اجازه می را انتخاب کنید از 5 سبک سینمایی حالت پرواز در اطراف و یا از یک هدف. این سبک عبارتند از:

به مرور زمان حالت (به عنوان مثال در هوش مصنوعی دوربین نمونه های تصویری در زیر) را به یک عکس در فواصل منظم و پس از اتمام آن را می سازد یک ویدئو کلیپ از ترکیب عکس. شما می توانید طیف وسیعی در 1s\2s\5s\30s\60s.

آن را حتی می تواند به پرواز در باران و زمین بر روی آب!

اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن همیشه باران و یا شما برنامه ریزی برای پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بیش از دریاچه ها و اقیانوس ها شما می توانید جادوگر بسته که شامل تمام ضد آب چرخ دنده است که شما نیاز به حفاظت از PowerEgg X.

این دنده محافظ آسان است به نصب, اما وجود هشدارهای. تابش خیره کننده و اعوجاج. شما می توانید این کار را برای خودتان در این ویدیو 1080p نمونه زیر.

جولی ترک صحبت کردن و رفتن پرواز رفو هواپیماهای بدون سرنشین!

نمونه ویدئو – 1080p

شما احتمالا متوجه شده است که این دوربین نیز قطاری صوتی. خب نه کاملا. صوتی است که در حال ضبط از طریق تلفن. من Huawei P30 Pro به دقیق. شما متوجه خواهید شد در یک نقطه هواپیماهای بدون سرنشین است تا در هوا احتمالا 100 پا با دوربین اشاره کردن که در آن شما می توانید ببینید من راه رفتن در جلوی خانه. شما می شنوید من خر خر کردن چند بار. هیچ راهی وجود دارد که هواپیماهای بدون سرنشین می تواند ضبط صدا که دور 😉

در حال حاضر زمانی که آن را می آید به ضد آب مسکن جادوگر بسته من احتمالا نمی خواهد همیشه از آن استفاده کنید. اول از همه من نمی توانم پیش بینی نیاز به پرواز در باران و من نمی زندگی می کنند در نزدیکی بدن از آب است. من هم نمی مانند تابش خیره کننده و تحریف مسائل است که آن را ایجاد در ویدئوی.

بدون ضد آب مسکن PowerEgg X عالی کار گرفتن rock steady تصویری. پس از بررسی بسیاری از بودجه هواپیماهای بدون سرنشین علاوه بر کیفیت gimbal واقعا باید اگر شما می خواهید مفید فیلم. من هم دوست دارم این واقعیت است که زمانی که شما این هواپیماهای بدون سرنشین در هوا شما نیست که عجیب و غریب گنبدی شکل زمین fisheye نگاه کنید. با PowerEgg X افق صاف است حتی اگر زمین نیست.

نمونه ویدئو – 4K

این PowerEgg X نیز ساخته شده است در اجتناب از برخورد با موانع امکانات, اما شما باید هوشمند با چگونه شما پرواز هواپیماهای بدون سرنشین. اگر شما آن را در حالت P (حالت حرفه ای) و سپس با پرواز مستقیم به سوی یک درخت در سرعت کامل اجتناب از ویژگی های ممکن است شما را ذخیره کند. چگونه من می دانم ؟ اجازه دهید فقط می گویند من صرف 1hr با استفاده از یک خلال دندان به انتخاب گل از یکی از بازو روتور یک بعد از ظهر پس از هواپیماهای بدون سرنشین, سقوط حدود 30 پا به زمین پس از درهم شدن در یک دسته از اندام درخت. توجه داشته باشید که این به طور کامل تقصیر من برای تصمیم گیری برای آزمایش P حالت من به شدت پوشیده شده از درخت حیاط بدون دانستن اینکه چگونه به سرعت این پسر کوچک می تواند پرواز کند. 😉 من می گویند که PowerEgg X در زمان و نگه داشته تیک تاک (خدا رو شکر!).

AI دوربین ویدئو نمونه

من هم واقعا دوست دارم این واقعیت است که PowerEgg X را می توان به عنوان یک ثابت تصویری دوربین قادر به ضبط 4K صوتی. این مانند در اختیار داشتن 2 دوربین در یک بدن اتفاق می افتد که قادر به پرواز!

چیزی که من دوست دارم

 • بسیار آسان برای پرواز
 • عمر باتری طولانی و پرواز در محدوده
 • می تواند به عنوان یک دوربین و همچنین به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین
 • بزرگ ویدیو 4K با کیفیت و همچنین قطاری صوتی (از طریق تلفن)

آنچه که من می خواهم تغییر

افکار نهایی

من بررسی کرده ام کاملا چند هواپیماهای بدون سرنشین در طول سال و PowerVision PowerEgg X هواپیماهای بدون سرنشین دور و دور بهترین هواپیماهای بدون سرنشین من تا به حال این فرصت را به آزمون و بررسی. آن را فوق العاده آسان به پرواز دارای عمر باتری طولانی (تا 30 دقیقه) محدوده بزرگ (3.7 مایل) ویدیو با کیفیت(4K) و آن دو می تواند به عنوان یک دستی یا سه پایه نصب دوربین. اگر شما می توانید استطاعت به صرف پول در بیش از فقط یک بودجه هواپیماهای بدون سرنشین این PowerVision PowerEgg X هواپیماهای بدون سرنشین به شما می دهد خوب بنگ برای جفتک انداختن خود است و قطعا یک دروازه بان.

قیمت: $899 – $1249
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط PowerVision.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksisu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma