رژیم غذایی نیاز ندارد به خسته کننده و یا سخت است. هنگامی که شما باید مقدار زیادی از استرس در بشقاب شما آماده مغذی شام نباید شما فشار بیش از لبه. عقب بنشینید و استراحت—اجازه دهید خود را آرام پز مراقبت از بلند کردن اجسام سنگین. سعی کنید این چهار خوشمزه آرام پز دستور العمل های که شما را حفظ خواهد کرد اهداف از دست دادن وزن در چک.

Vegetable and Chicken Meatball Soup

شاتر

سبزی و مرغ سوپ کوفته

این آرام پز سوپ کوفته تنها نیاز به 25 دقیقه از دست در زمان دادن به شما مقدار زیادی از زمان برای انجام کارهای دیگر. های ناب, زمین, مرغ و سبزیجات خوشمزه, این کمر-دوستانه سوپ را راضی نگه دارید برای ساعت. دو دستور و یخ اضافی برای یک وعده غذایی سریع در هفته بعد.

شما نیاز دارید:

روغن زیتون
پیاز زرد
سیر
نمک حلال
فلفل سیاه
مرغ سهام
هویج
کدو سبز
لوبیا سبز
کرفس
گوجه فرنگی
زمین مرغ
Panko
تخت برگ جعفری
پونه کوهی تازه

Pasta E Fagioli Soup

شاتر

ماکارونی E Fagioli سوپ

این غنی و دلچسب, سوپ ایتالیایی است که لود شده با ماکارونی گزش و سبزیجات و لوبیا و گوشت گاو بدون چربی. ماکارونی E Fagioli یک سوپ سنتی ایتالیایی است که به معنای واقعی کلمه ترجمه برای “پاستا و لوبیا.” آن را شروع به عنوان یک روستایی ظرف دلیل آن تشکیل شده بود از ارزان مواد تشکیل دهنده. اگر چه این نسخه از ویژگی های آرد سفید و ماکارونی و همچنین حاوی لوبیا—که منبع خوبی از فیبر و پروتئین است که شما را حفظ خواهد کرد فولر.

شما نیاز دارید:

فوق العاده روغن زیتون
گوشت گاو بدون چربی
هویج
کرفس
پیاز تکه
گوجه فرنگی خرد شده
آبگوشت گوشت گاو
برگ سرخ مایل به قرمز
پونه کوهی
ریحان
آویشن
نمک و فلفل
لوبیا Cannellini
لوبیا قرمز
Ditalini ماکارونی

Roasted Garlic Butternut Squash Soup

شاتر

بو سیر, سوپ کدو

این خامه و سوپ خوش طعم است که تنها 110 کالری در هر کاسه. آن را ویژگی های آهسته بو سیر ترکیب با پوست کدو گردوی سفید. حتی با یک خط تیره از نصف و نیمه به دور از سوپ در حالی که اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از چربی آن را نمی خواهد خراب کمر خود را.

شما نیاز دارید:

Butternut squash
پیاز تکه
سیر بو داده
کرفس تکه
نمک
فلفل
جوز زمین
سوپ مرغ
نیم و نیم خامه
تازه آویشن

Flush The Fat Away Vegetable Soup

شاتر

خیط و پیت کردن چربی دور سوپ سبزیجات

این سوپ مناسب برای kickstarting جدید برنامه کاهش وزن و یا دراز پس از یک تعطیلات آخر هفته از زیاده روی است. هر چه دلیل شما نیاز به خیط و پیت کردن چربی دور این سوپ خوشمزه و آسان روش به شما آغاز شده است. این برنامه شامل یک ترکیب فوق العاده از خارق العاده است که در حال بسته بندی شده با آنتی اکسیدان ها و فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی, این سوپ را لگد سوخت و ساز خود را به اوردرایو.

شما نیاز دارید:

سیب زمینی شیرین

هویج

کرفس

پیاز زرد

سیر

حلال یا نمک دریا

فلفل سیاه

فلفل شیرین

فلفل قرمز

برگ سرخ مایل به قرمز

نیروی دریایی لوبیا

آبگوشت گیاهی

گوجه فرنگی

اسفناج

فوق العاده روغن زیتون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de