هر کس می داند که این مهم است که به توجه به وعده های غذایی شما را هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن, اما اکثر مردم یک نوع از مواد غذایی که آنها در حال غذا خوردن است که می تواند منجر به فوری وزن: پر کردن.

شما می توانید سالم ترین غذا اما می توان آن را به راحتی نفی با شکوه آن را با مواد غذایی سرشار از کربوهیدرات و قند و یا چربی است. و یکی از شایع ترین مجرم این است که یک سس سالاد.

worst unhealthy fattening topping for weight gain

سالاد می تواند سالم ترین غذا که درست انجام شود. برگ سبزی سرشار از مواد مغذی مانند آهن و ویتامین ها و مواد معدنی و کم چربی یا کربوهیدرات. اکثر مردم تمایل به اضافه کردن غنی سس سالاد برای افزایش عطر و طعم, اما این همچنین افزایش چربی و کربوهیدرات. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از خوشمزه, سالم, سس سالاد در خارج وجود دارد, یکی از محبوب ترین انواع سس نیز بیشتر ناسالم.

worst unhealthy fattening topping for weight gain

اگر شما تمایل به ترجیح می دهند خامه, سس سالاد, شما نیاز به پیدا کردن یک گزینه جدید. خامه و سس به طور معمول ساخته شده با چربی بالا دستور به ضخامت قوام. به علاوه این سس ها حاوی سدیم و چربی های ترانس و کربوهیدرات.

worst unhealthy fattening topping for weight gain

دفعه بعد شما طلب خامه, سس سالاد, سعی کنید مبادله آن را به صورت کم چرب سرکه بریزید و یا نگه داشتن آن ساده با روغن زیتون و سرکه. این طبیعی تر و با شکوه می تواند به تشدید عطر و طعم در حالی که نگه داشتن کربوهیدرات و سدیم سطح پایین است.

worst unhealthy fattening topping for weight gain

اگر شما کاملا باید خامه سس سالاد خود را. در خانه پانسمان به طور معمول حاوی سدیم کمتر و قند در مقایسه با فروشگاه-خرید گزینه. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از ماست کم چرب به عنوان پایگاه خود را به جای یک full-چربی شیر برای حفظ مواد غذایی خود را به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de