کمی من می دانم که زمانی که من قرار داده و من به طور منظم تر و تمیز و درمان در ماه ژانویه که من نمی بینم داخل سالن مو برای ماه می باشد. چه غلطی بود من کردم؟! به عنوان من بزرگ شده, من شروع به در نظر گرفتن گزینه های من. من باید آن را برش خودم ؟ انجام برخی از در خانه درمان کنید سعی کنید برای تعمیر تقسیم به پایان می رسد ؟ من از جان گذشته.

سپس من دریافت یک هدیه: این شانس را به سعی کنید عمل + هکتار را محصولات مراقبت از مو ست. بله لطفا!

بخشی از من بود کمی مردد به حتی یک گام اول است. شما شروع با سر سم زدایی در خشک است که ترکیبی از روغن های گیاهی که شما را ماساژ به پوست سر خود را برای 20 دقیقه قبل از شامپو. من تا به حال خیلی موهای چرب پس از سال های پس فکر عمد قرار دادن نفت در سراسر پوست سر من ترسناک بود!

پس از این روغن شما شستشو, شستشو و تکرار. به مو و پوست سر ندارد هر روغنی باقی مانده مانده و من شروع به درک این مفهوم است که اساسا مانند روال مراقبت از پوست! روغن را به خود جذب روغن (و گرد و خاک و دوده و پس مانده محصول و…) و سپس شما آن را پاک دور به پایان رسید تا با یک نرم پاک بوم با نام مستعار خود را در صورت یا پوست سر خود را! اولین شامپو پاک بار شستشو دور این روغن را با تمام آلاینده ها که پنهان شده است را در موهای شما و دوم پاک تغذیه خود را تازه کردن مو.

عمل + عکا تمام تمرکز بر روی پوست سر خود را به نگه داشتن آن تمیز و سالم و در نوبه خود به موهای خود را احساس پاک و سالم به عنوان آن رشد می کند. خود را سرد فشرده تشکیل دهنده بالاتر یکپارچگی در مقایسه با سنتی شامپو و تهویه بنابراین شما می دانید که قفل خود را در حال پرورش با هر نرم افزار.

وقتی که می آید به تهویه شما فقط اعمال آن به طول موهای خود را (بدون پوست سر در این زمان!) و ترک آن را برای چند دقیقه قبل از شستشو. این زمانی است که من را هم به مسواک شستشو صورت من و هر چیز دیگری.

از آنجایی که من شروع به استفاده از عمل + هکتار محصولات خوب من موهای چرب شده نرمتر و fluffier از همیشه در قرنطینه حتی با همه تقسیم به پایان می رسد من در حال انتظار برای دریافت قطع. این یک معجزه است!

فروشگاه عمل + هکتار در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de