این اب زیر کاه محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده است که چرا شما باید چین و چروک

توسعه بهداشت و درمان مراقبت از پوست روال می تواند مشکل باشد به خصوص اگر شما نگران در مورد نشانه های پیری است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از خطوط نازک و چین و چروک گرفتن نگاه نزدیک در محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده مهم است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک اب زیر کاه محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده شما باید با استفاده از علت این امر باعث چین و چروک است.

woman touching face

شاتر

خشک شدن الکلهای

الکل یکی از محصولات مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده است که هوشمند است به دور ماندن از, به خصوص اگر شما نگران در مورد چین و چروک است.

نه همه الکل هستند. پائولا انتخاب توضیح می دهد که تفاوت بین خشک شدن الکل (که شما باید به جلوگیری از) و الکل های چرب (که خوب). به طور خاص اجتناب از SD الکل, الکل دناتوره و ایزوپروپیل الکل مهم است-به خصوص اگر آن است که یکی از مواد تشکیل دهنده در بطری. اما شما لازم نیست به نگرانی در مورد الکل های چرب (مانند cetyl, stearyl و cetearyl الکل).

woman touching face

شاتر

با توجه به پائولا انتخاب “عواقب [از استفاده از محصولات مراقبت از پوست با الکل] شامل خشکی فرسایش سطح پوست (که واقعا بد برای پوست) و یک سویه در, چگونه پوست منحصربه تجدید و rejuvenates خود را. الکل فقط تضعیف همه چیز در مورد پوست است.”

woman touching face

شاتر

هنگامی که مبارزه با نشانه های پیری شما می خواهید به نگه داشتن پوست خود را هیدراته و مرطوب. به علاوه شما می خواهید پوست خود را قادر به خود را دوباره جوان. الکل باعث می شود هر دو سخت تر است که می تواند منجر به پیری زودرس و خطوط ریز و چین و چروک.

woman touching face

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما امیدوار به ایجاد یک ضد پیری محصولات مراقبت از پوست روال اجتناب از پایان نامه الکل مهم گام اول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>