جی جی حدید و Zayn Malik زیادی ساخته شده به تازگی اعلام–که آنها در حال انتظار برای یک دختر بچه در ماه سپتامبر! اما طرفداران فکر می کنم آنها ممکن است برخی از اخبار دیگر برای به اشتراک گذاری به عنوان به خوبی. به طور خاص بسیاری را می بینی که جی جی و Zayn ممکن است درگیر شود و همچنین.

Zayn Malik and Gigi Hadid

چلپ چلوپ

شایعات آغاز شده و حدود یک هفته پس از تایید Gigi بارداری زمانی که سوپر ارسال شده به ظاهر بی ضرر عکس در Instagram داستان Zayn بازو نشان دادن خاموش خود را مطابق با چشم بد دستبند.

Zayn Malik and Gigi Hadid

چلپ چلوپ

طرفداران شروع به توجه به چیزی دیگری در این عکس به طور خاص Zayn جدید تاتو. آخرین تو شعر “در ازدواج” توسط Sarfanah جبران. شعر را عنوان نیست تنها نکته است که طرفداران صحبت کردن. اولین خط متحده “…[T]t شما باید تا ابد.”

Zayn Malik and Gigi Hadid

چلپ چلوپ

این زوج که با هم در اطراف دسامبر 2019 پس از مدل مختصری در رابطه با تایلر کامرون است نه اظهار نظر در هر نامزدی شایعات نشده است.در واقع بابا به بود زین است و نه اظهار نظر در بارداری علنا–حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

با توجه به Us Weekly, منبع او “نمی تواند بیشتر هیجان زده.”

Zayn Malik and Gigi Hadid

چلپ چلوپ

جی جی تایید بارداری اخبار خودش را در جیمی فالونگفت: “بدیهی است که ما می خواهیم ام اعلام کرد که ما خود را از نظر اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه آرزوهای خوب و پشتیبانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de