Scott Disick است شلاق علیه یک کلرادو مرکز درمان است که او ادعا می کند به بیرون درز عکس هایی از او در طول سال های اخیر ناتوانی ماندن!

این “Keeping Up With the Kardashians” ستاره شد و در درمان نامعلومی دلیل وکیل خود مارتی خواننده نشان می دهد که عکس های خود را زوم نشست گروه به مطبوعات درز شد. آنچه که نقض حریم خصوصی خود را!

وکیل ادعا می کند که مرکز نوتوانی که گفته می شود به بیرون درز عکس خود را از گناه ‘شدید تهاجم به حریم خصوصی” –و ما نمی تواند بیشتر موافقم. هر فرد در این وضعیت شایسته به سمت چپ به تنهایی هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی–صرف نظر از آنچه در آن است.

ادامه مطلب: Jennifer Lopez & Alex Rodriguez فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

“تکان دهنده به عنوان یک نتیجه از HIPAA تخلف از تسهیلات و نقض حریم خصوصی او بررسی خود را و بلافاصله بازگشت به خانه” خواننده گفت, E! اخبار هفته گذشته است.

“ما نگران این تهاجم به حریم خصوصی و طرح را به اقدام فوری قانونی.” در واقع!

خواننده همچنین اظهار داشت که واقعیت را “صدمات گذشته” مربوط به پدر و مادر خود را’ مرگ و میر در سال های 2013 و 2014 شد دلیل اقامت خود را در تاسیسات-و نه سوء مصرف مواد.

“در تلاش برای در نهایت به نظر می آیند و مقابله با درد است که اسکات بوده است در سکوت رنج می برند برای سال های بسیاری به علت مرگ ناگهانی مادر خود را پس از مرگ پدرش 3 ماه بعد اسکات تصمیم به بررسی خود را به یک مرکز نوتوانی در هفته گذشته به کار خود صدمات گذشته” خواننده گفت: خروجی.

ادامه مطلب: Kylie Jenner به نظر می رسد بسیار متفاوت در حال حاضر–آن را ترسناک!

“او را چک کنید در صورت هر گونه الکل یا سوء مصرف کوکائین” به دادستان اعلام کرد. نه آن است که هر یک از کسب و کار ما!

36 سال است صحبت صادقانه در مورد از دست دادن پدر و مادرش هر دو خیلی نزدیک به هم در خانواده ضربه سری واقعیت. اسکات که سه تا از بچه ها با Kourtney Kardashian, در حال حاضر quarantining با عشق دیرین صوفیه ریچی.

ما برای او آرزوی بهترین ها در بهبودی خود را!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de