در حال حاضر یک زمان استرس زا برای همه, اما به خصوص کارگران ضروری. متخصصان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه مواد غذایی کارگران و سایر کارگران ضروری در حال ارائه خدمات لازم در این بیماری همه گیر اما با ماندن در خانه و quarantining آنها خطر بالقوه عفونت است.

با در نظر گرفتن اگر شما زندگی می کنند با ضروری کارگر وجود دارد برخی از اقدامات احتیاطی شما باید در ذهن نگه دارید.

woman in mask

شاتر

صحبت کردن به کانال 5 اخبار در نشویل دکتر دیوید Aronoff, مدیر بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت, توضیح انواع اقدامات پیشگیرانه است که باید اجرا شود اگر شما زندگی می کنند با ضروری کارگر.

washing hands

شاتر

برای کارگران ضروری است که در تماس مستقیم با کروناویروس بیماران Aronoff بر اهمیت بهداشت خوب توصیه که آنها دست خود را بشویید و یا دوش گرفتن بلافاصله پس از گرفتن خانه (بسته به سطح خود را از قرار گرفتن در معرض).

او همچنین توصیه می کند ترک طلا و جواهر در خانه: “احتمالا محدود کردن مقدار از اشیاء خارجی که در نزدیکی صورت خود را و یا در معرض دیگران و یا ممکن است اویزان و می تواند سطوح تماس … میشمارد.”

laundry

شاتر

برای بهداشت و درمان کارگران و او توصیه می کند اقدامات احتیاطی اضافی.

این مقاله توضیح می دهد “[Aranoff] گفت: بهداشت و درمان کارگران که تماس مستقیم با COVID-19 بیماران باید ترک لباس های خود را در گاراژ و یا آنها را در ماشین لباسشویی بلافاصله.”

آن را نیز ایده خوبی است برای نگاهی به کفش قبل از رفتن داخل. با که در ذهن ایجاد آلودگی در منطقه (مانند گاراژ یا گل اتاق) می تواند یک راه خوب برای ایجاد یک سالم روال بهداشت برای کارگران ضروری آمدن به خانه.

doctor on phone

شاتر

فراتر از این دستورالعمل های اساسی آن را ایده خوبی است برای کارگران ضروری برای بررسی در با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای ارزیابی هر گونه اقدامات پیشگیرانه بیشتر آنها را باید به خصوص اگر آنها زندگی می کنند با کسی که در معرض خطر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de