نقد و بررسی – ما 10 سال Border collie, مخلوط, فلفل, کامل شکل دختر است که به احتمال زیاد به خوردن هر گونه مواد غذایی که او می یابد که او به خوردن هر چیز دیگری—از جمله, اما نه محدود به یک جعبه بافت شیشه ای کریسمس تزئین و یا یک جفت گوش. او همچنین گرایش به یک تنبل بانوی لوکس و مستعد ابتلا به اختلال وسواسی-اجباری و رفتارهای. یک مانیتور/ردیاب به نظر می رسید بهترین راه برای کمک به او را در مسیر سالم.

آنچه در آن است ؟

Animo است که آسان برای نصب دستگاه است که می آموزد اقدامات و ارزیابی رفتار سگ خود و سطح فعالیت. شما با ورود اطلاعات پایه در نرم افزار: نام سگ خود را, جنس, نژاد, تاریخ تولد و وزن و spayed/عقیم وضعیت. شما همچنین می توانید وارد شرایط پزشکی داروها تنظیمات و رژیم غذایی برای اطلاعات بیشتر و مشخصات دقیق. شما نیز وارد خانواده الگوهای خواب عادی—به عنوان مثال بیدار شدن در 7 صبح و رفتن به رختخواب در ساعت 11 شب پس از حدود یک هفته دستگاه را فراهم می کند 24/7 داده ها بر روی حیوان خانگی خود را و سطح فعالیت تعداد کالری های سوزانده شده در طول روز و شب الگوهای خواب (شکسته شده در دسته بندی ها به عنوان “استراحت” و “خواب”) و رفتارهای. ردیابی رفتارهای شامل پارس ، خراش و تکان دادن.

ما از دانلود این برنامه و متصل به دستگاه به فلفل یقه در مارس 11. آن را در زمان حدود یک هفته برای دستگاه برای یادگیری و شروع به ارزیابی رفتار او. چون من کار بیرون از خانه کار هستم و با فلفل تقریبا تمام وقت من قادر به دیدن آنچه که من در حال حاضر می دانستند: او می خوابد زیادی به جهش از فعالیت و مستعد ابتلا به حملات و خارش. مقدار و خارش شد متناسب با فلوریدا سنگین ترین فصل گرده چیزی است که به طور معمول می فرستد و فلفل را به سیستم tizzy. من هشدار داده زمانی که او رفتارهای بهبود یا بدتر.

چند روز قبل از گرفتن این دستگاه ما به تصویب رسید 7-هفته-توله سگ یکی دیگر از مرز سگ گله اسکاتلندی مخلوط ما تماس بیسکویت. هر چند بیسکویت اغلب گزش در فلفل گردن و هدفمند Animo بارها و بارها دستگاه برگزار شد تا تحت تقل. آن مقاوم در برابر آب با کیفیت است به علاوه با توجه به مقدار سگ قد بلند, قد که آن را در معرض شده است.

اما اجازه دهید بحث را برای یک دقیقه در مورد آنچه Animo است. آن است که یک ردیاب GPS. دو هفته پس از اتصال آن به فلفل یقه شوهر من (Gadgeteer بررسی لایحه “آقای هدفون” هندرسون) در زمان هر دو سگ در خارج در حالی که من شام اما او آمد پشت در تنها با یک.

“آیا شما اجازه فلفل در خانه؟” من بلافاصله دست پاچه به دلیل فلفل شده بود یک سگ خیابانی تا او را نجات دادند و او نیز یک هنرمند فرار. اضافه کردن به که این واقعیت است که ما زندگی می کنند در یک دریاچه و او می تواند صدمه دیده (فکر می کنم تمساح و آب باله) و یا سفر در اطراف دریاچه به دور جامعه است. این تقریبا تاریک بود که همسایه ما در بر داشت او گیر کرده در باتلاق و در داخل یک بوش گل رشتی توسط دریاچه. در عرض چند روز ما دستور GPS مانیتور سوت که همه چیز Animo می کند علاوه بر ردیابی محل. این کشف که ما انتخاب, هزینه ها در حدود 40 دلار بیشتر از Animo به علاوه نیاز به یک اشتراک سالانه است که به مقدار $7.95 یک ماه. Animo بدون نیاز به اشتراک.

آنچه جالب است این اختلاف در قرائت بین این دو نرم افزار. برای مثال همانطور که من نوشتن این, Animo ثبت کرده است یک ساعت و 22 دقیقه فعالیت. سوت از سوی دیگر ثبت کرده است 40 دقیقه فعالیت به این نقطه است. من نمی دانم Animo پارس متریک نادرست است. اغلب نشان می دهد فلفل تا به حال هیچ پارس حملات زمانی که من میگرن مرا به یاد او تا به حال چندین.

رفتارها نیز ثبت متفاوت است. سوت آهنگ مقدار دقیق از زمان و حیوانات خانگی ابتدا و یا لیسیدن و گزارش درصد بهبود و یا بدتر شدن. Animo نمودار رفتارهای زمان و فرکانس. سپس آن را نشان می دهد که آیا رفتارهای نرمال و کمتر از نرمال یا بالا بر اساس حیوان خانگی ، سوت نمی کند, گزارش تکان دادن و Animo نیست گزارش لیس. انواع اطلاعات گزارش و ارائه آن خواهد بود یک موضوع از اولویت های شخصی برای کاربر.

مشخصات

 • 22 گرم
 • 37-mm قطر
 • متناسب با یقه عرض اعم از 12 تا 30 میلی متر
 • با استفاده از یک باتری CR2032 با شش ماه عمر باتری
 • شامل سه محور شتاب سنج
 • مقاوم در برابر آب و غوطه ور می شود در یک متر (3.3 فوت) از آب برای 30 دقیقه
 • با استفاده از بلوتوث
 • سازگار با سیستم عامل iOS 9 و اندروید 5.0 و بالاتر
 • می توانید همگام سازی داده ها در عرض 10 متر (حدود 33 فوت) محدوده
 • فلزی با دوام نصب حلقه
 • محکم پلاستیکی ساخت و ساز از واحد اصلی

در جعبه

 • CR2023 باتری
 • Animo مانیتور
 • یقه پیوست
 • راهنمای شروع سریع

طراحی و امکانات

Animo صفحه اصلی نمودار فعالیت ساعت و مقدار و شدت. همچنین اختصاص یک خواب نمره و شکسته شدن خواب شب را استراحت و روز استراحت است. شما همچنین می توانید تعداد کالری سوخته شده تا کنون و همچنین میانگین کالری سوخته. فلفل سوختگی به طور متوسط 1,336 کالری در روز کمی کوتاه خود اختصاص داده هدف از 1,417. (که نیست حساب کالری اضافی او مصرف می شود زمانی که او می خوردند نیمی از بیسکویت مواد غذایی صبح امروز در حالی که او در خارج.) شما اطلاع هنگامی که حیوان خانگی خود را مطابق با هدف خود است. در نهایت شما می توانید ببینید که آیا سگ خود را در حال تجربه مقادیر غیر طبیعی از مهبل و خاراندن و یا تکان دادن. شما می توانید با کلیک بر روی هر بخش از صفحه اصلی برای دریافت بیشتر خلاصه و شما می توانید با انتخاب یک روز از تقویم در بالای صفحه برای مقایسه.

چیزی که من دوست دارم

من از واحد ساخت و ساز با دوام—توانایی خود را به مقاومت در برابر یورش حملات از بیسکویت به عنوان سگ کشتی—و سهولت در راه اندازی. این واحد در فلفل یقه که در آن با خیال راحت باقی مانده پس و جمع آوری اطلاعات در مورد رفتار او در عرض چند دقیقه از باز کردن جعبه. آن را محجوب به اندازه کافی است که فلفل نشده متوجه آن است.

من همچنین با قدردانی از واحد مقاومت در برابر آب. من نمی باید به نگرانی در زمانی که فلفل تصمیم گرفت به پارک خودش در زیر بارانی و من لازم نیست به وحشت اگر من را فراموش کرده ام به آن را حذف هنگامی که من او را به یک حمام.

آنچه که من تغییر خواهد کرد

بر خلاف سوت Animo است به طور همزمان به تولید بیشتر در حال حاضر گزارش. برنامه بارهای نسبتا به آرامی و هماهنگ سازی می تواند خسته کننده. شما همچنین باید مطمئن شوید که شما در همان اتاق و یک مجاور به همگام سازی با موفقیت. من ترجیح می دهم به روز رسانی خودکار چیزی سوت فراهم می کند. و بعد از فلفل تازه ترین حادثه ناگوار من خیلی دوست دارم برای دیدن GPS گنجانیده شده به یک مدل به روز شده حداقل به عنوان یک به روز رسانی گزینه است. این امر به نفع افرادی مثل من که از دست یک حیوان خانگی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که استخدام سگ واکر و می خواهید برای دیدن مسیر خود را سگ طول می کشد روزانه.

همچنین سیلیکون حلقه هایی که دارای واحد بر روی یقه جامعی در عرض چند هفته از فعال Animo. ما در اصل با استفاده از بزرگترین از سه حلقه اندازه های موجود در جعبه. ما به جای آن با یک حلقه کوچکتر اما ما انتظار داریم اضافی تنش خواهد شد کمک به یک و حتی قبل از آن مرگ. خوشبختانه ما کشف شکسته حلقه هنگام عکاسی از این واحد برای بررسی. این واحد می تواند به راحتی از دست داده اند در اموال ما.

افکار نهایی

اگر شما نمی نیاز به تکنولوژی GPS—شاید شما همیشه خارج با حیوان خانگی خود را و یا شما بهتر شمشیربازی از ما—سپس Animo است یک راه عالی برای پیگیری و نظارت بر سلامت سگ خود را و رفتار است. همچنین کمک می کند تا شما ایجاد یک پایه برای مقایسه به عنوان حیوان خانگی خود را در سنین. اگر شما نیاز به مشورت با یک دامپزشک به عنوان نتیجه تغییر رفتار شما باید سخت شواهد به جای صرفا حدیثی مشاهدات.

قیمت: $90
که در آن به خرید: در دسترس از surepetcare.com و amazon.com
منبع: مطمئن Petcare ارائه شده بررسی نمونه.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de