حمایت – آیا شما نیاز به یک تازه, وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود و غیر انتفاعی, کلیسا, وبلاگ, و یا سرگرمی ؟ ؟ ؟ سعی کنید Boxmode. آن را آسان به استفاده از وب سایت ساز آنلاین است که به شما امکان ایجاد یک سایت در عرض چند دقیقه.

شما نمی نیاز به هر گونه برنامه نویسی یا طراحی تجربه به دست آوردن نتایج موثر. Boxmode رابط کشیدن و رها کردن پس از آن آسان است برای ساخت وب سایت خود را رویا. پس از ثبت نام برای یک حساب کاربری فقط به دنبال این هفت مرحله است:

1. قالب خود را انتخاب کنید

اگر شما به سیستم وارد شده به خود را Boxmode داشبورد شما ایجاد پروژه جدید دکمه در نزدیکی گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش خود را. روی آن کلیک کنید برای شروع به ساخت یک سایت جدید. سپس از شما خواسته می شود برای انتخاب یک الگو است. یک قالب می دهد وب سایت خود را متمایز نگاه و احساس. آن را به شما فراهم می کند با یک طرح آماده است که شما می توانید پس از تنظیم برای ایجاد یک وب سایت است که منحصر به فرد شماست.

با ده ها تن از قالب در ارائه شما مطمئن برای پیدا کردن یکی که مناسب نیازهای شما. شما می توانید شرح مختصری از هر یک از قالب های معلق در هوا بیش از آن و کلیک کردن بر روی جزئیات است. اگر شما ترجیح می دهم به ایجاد صفحات خود را از ابتدا انتخاب قالب خالی.

متناوبا, شما می توانید شروع به کار بر روی یک پروژه بدون ایجاد یک حساب کاربری با کلیک کردن شروع به صورت رایگان در Boxmode سایت. شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری اگر شما می خواهید برای ذخیره و انتشار سایت خود ،

2. شروع به سفارشی سایت خود را

خود را انتخاب قالب باز خواهد شد در Boxmode ویرایشگر. برای ویرایش هر یک از عناصر طراحی و یا ویدجت بر روی آن کلیک کنید و سپس روی ویرایش کلیک کنید. شما همچنین می توانید حرکت و یا حذف هر گونه عناصر و چشم انداز خود را به زندگی می آیند. برای مثال شما می توانید تغییر رنگ و فونت و تصاویر و اضافه کردن جلوه های بصری.

اگر شما حرکت می کند شما نمی خواهم با کلیک بر روی فلش در سمت راست بالای صفحه نمایش. شما لازم نیست به نگرانی در مورد صرفه جویی در کار خود را; Boxmode را ذخیره خودکار تابع را تضمین می کند آن است که حمایت کردن. اگر شما راحت با استفاده از CSS دسترسی به پنل CSS از سمت چپ از صفحه نمایش.

3. اضافه کردن و یا حذف ویدجت

فکر می کنم از ویدجت به عنوان بلوک های ساختمان سایت خود ، Boxmode ارائه می دهد بسیاری از انواع ابزارک از جمله نمایش اسلاید ادغام رسانه های اجتماعی دکمه های جعبه محتوا و دیگر عناصر تعاملی. Boxmode ویرایشگر شما اجازه می دهد کشیدن و رها کردن ویدجت ها و طول می کشد مراقبت از تمام کد های برای شما.

در هنگام انتخاب ویدجت فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید مردم را به انجام پس از بازدید از وب سایت خود را. برای مثال اگر شما یک عکاس مشتاق یک ویجت نمایش به صورت اسلاید می تواند راه مناسبی برای به نمایش گذاشتن آخرین کار و تشویق بازدید کنندگان به کتاب خدمات خود را. اگر شما یک آجر و ملات کسب و کار اضافه کردن یک ویجت نقشه کامل راه خود را برای کمک به مشتریان پیدا کردن فروشگاه یا دفتر خود.

4. اضافه کردن صفحات

برای اضافه کردن یک صفحه جدید با کلیک بر روی آیکون خانه در بالا گوشه سمت چپ و سپس کلیک کنید اضافه کردن صفحه. اگر شما می خواهید صفحه جدید خود را به استفاده از همان قالب به صفحات دیگر خود را, شما می توانید تکراری موجود در صفحه با کلیک بر روی سه نقطه بعدی را به نام خود و کلیک های تکراری. تکراری تابع تضمین می کند که وب سایت شما دارای یک سبک سازگار است که مهم است اگر شما می خواهید وب سایت خود را به یک ظاهر حرفه ای.

5. بررسی کنید که وب سایت خود نمایش خوبی در دستگاه های تلفن همراه

در بالای صفحه نمایش شما را ببینید آرم سه. آنها را کلیک کنید برای پیش نمایش چگونه سایت خود را ظاهر خواهد شد بر روی کامپیوترهای رومیزی و دستگاه های تلفن همراه. Boxmode قالب طراحی شده به طور کامل پاسخگو بنابراین شما نباید نیاز به هیچ گونه تنظیمات اصلی است.

6. نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات خود را در جستجوگرها

با کلیک بر روی دکمه صفحه اصلی در گوشه بالا سمت راست از ویرایشگر سپس سه نقطه بعدی به صفحه اصلی آیکون است که به نظر می رسد در منوی کشویی. از آنجا شما می توانید دسترسی به تنظیمات از جمله گزینه های جستجوگرها. ورود به صفحه عنوان, توضیحات, کلمات کلیدی و تنظیم سایر تنظیمات SEO به عنوان مناسب. شما می توانید سایت خود را بدون پس از این مرحله, اما آن کمک خواهد کرد که بهبود SEO سایت شما کارایی که باعث افزایش دید خود را آنلاین.

7. انتشار وب سایت خود را

هنگامی که شما خوشحال هستند با وب آمار نشر را فشار دهید در گوشه بالا سمت راست از روی صفحه نمایش. از شما خواسته می شود را انتخاب کنید رایگان Boxmode نام دامنه. اگر شما ترجیح Boxmode نام دامنه در حال حاضر گرفته شده از شما درخواست می شود به دیگری را انتخاب کنید. سعی کنید چیزی را انتخاب کنید به یاد ماندنی نسبتا کوتاه و آسان به طلسم. ایجاد تغییرات در هر زمان که دوست دارید

شما انجام می شود! وب سایت شما در حال حاضر زنده و در دسترس به هر کسی که می داند که آن آدرس. شما می توانید ورود به سیستم و ایجاد تغییرات در محتوای سایت خود را و ساختار در هر زمان با استفاده از ویرایشگر به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهم. اگر شما یک کسب و کار جذاب تلفن همراه-وب سایت دوستانه ندارد لوکس—این یک ضرورت است. یک Boxmode سایت را ترک خواهد کرد یک تصور مثبت در مخاطبان هدف خود را و نگه داشتن آنها را درگیر خود را با نام تجاری ایده ها و یا جامعه است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de