تابستان Collab شما نمی خواهید به از دست دادهاید ؟ COOLA x Sugarfina

به عنوان یک کرم ضد آفتاب جانباز که او نیز اتفاق می افتد به یک جدی دندان شیرین من فراتر از نشئه وقتی که من شنیده ام COOLA شد teaming تا با Sugarfina در یک مجموعه هدیه فقط در زمان برای فصل تابستان است. من به تازگی به دست من در این مجموعه جدید و آن را قطعا نه نا امید.

برای استارت تاپیک COOLA کلاسیک آلی ضد آفتاب اسپری می رود که به طور مساوی و را ترک نمی کند پشت سر هر گچی سفید باقی مانده است. (من پوست قهوه ای و به من اعتماد کن این بزرگترین ضد آفتاب حیوان خانگی غرض!) آن را ارائه می دهد 80 دقیقه از حفاظت از آفتاب و نیز جالب نارگیل عطر و بوی.

پس از آن وجود دارد نه یکی بلکه دو Sugarfina gummies موجود در کیت. من نمونه هر دو و در حالی که آناناس خوب است Pina Colada gummies الهی هستند. من می تواند به توقف خوردن آنها; من فکر می کنم من قصد دارم به آنها را پنهان از خودم و یا آنها خواهید بود رفته فقط در 48 ساعت!

آیا برای خودتان و یا کسی که شما می دانید که دوست دارد تابستان در ساحل این “من به فکر شما” هدیه ای به خصوص در طول این جداسازی بار. این Sugarfina x COOLA ماندن گرمسیری هدیه مجموعه در حال حاضر در دسترس در Ulta فقط برای $29.99.

خود را COOLA X SUGARFINA مجموعه در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>