کریس پرات فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد ازدواج خود را به کاترین شوارتزنگر

شده است وجود دارد مقدار زیادی که به تازگی کتمان حقیقت از قرن بنابراین شما ممکن است از دست رفته این خبر که کریس پرات و کاترین شوارتزنگر در انتظار اولین فرزند خود را با هم!

این زن و شوهر که در چهارشنبه آخر سال در صمیمی کالیفرنیا مراسم فقط تایید این اخبار هیجان انگیز از طریق کاترین مادر روزنامه نگار, ماریا شرایور.

ادامه مطلب: کریس پرات در نهایت باز کردن در مورد ازدواج خود را به کاترین شوارتزنگر

در حالی که کریس سهام 7-سال-جک با آنا فارس این خواهد بود که اولین فرزند خود را برای کاترین.

“من واقعا افتخار او” ماریا گفته سرگرمی امشب. “بدیهی است که او و کریس فوق العاده شاد, بنابراین من احساس می کنم مثل من برنده قرعه کشی برای روز مادر.” در واقع!

برای کریس هرگز خجالتی در مورد تمایل خود را به تن از بچه ها با خود عروس جدید. وقتی پرسید که چه او “آینده کامل” شبیه در یک مصاحبه در سال گذشته سوپراستار پاسخ داد: “آینده ؟ اوه تعداد زیادی از بچه ها.” خوب, آن را مانند به نظر می رسد آنها در حال حاضر آغاز شده است!

ادامه مطلب: گوئن استفانی & Blake Shelton فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

و ماریا است که در مورد هیجان زده بودن به نام “مادر” به عنوان کریس در مورد گسترش خود به گور خواهد برد

“من نه در آغوش که نام دقیقا” او گفت: پسر پاتریک شوارتزنگر کسی که با او quarantining. “من میخوام آمده تا با نام خود من.” او رو به مقدار زیادی از زمان برای شکل که!

کاترین کتاب “هدیه ای از عفو و بخشش” است در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>