Jada Pinkett Smith آشکار است بیشتر خانواده اسرار در او محبوب “قرمز جدول بحث” نشان می دهد.

میزبان را باز کرد تا در مورد ازدواج او را به بازیگر نقش ویل اسمیت در یک قسمت جدید و چگونه این بیماری همه گیر نهفته است رابطه خود را.

تکان دهنده, با وجود این واقعیت است که زن و شوهر بوده و با هم برای 23 سال جادا اعتراف کرد که او “نمی دانم که خواهد شد در طول برنامه. دیوانه ،

ادامه مطلب: کاترین زتا-جونز فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

این سوپراستار که سهام میزبانی وظایف و برنامه با دختر بید 19 و مادر آدرین Banfield نوریس نشان داد که “من باید صادق باشد. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من متوجه شدم این است که من نمی دانم که خواهد در همه.” وای!

“من احساس می کنم وجود دارد یک لایه که شما را وادار به زندگی مشغول می شود و شما در ایجاد این داستان را در سر خود را و سپس شما را نگه دارید بر روی این داستان است که ایده خود را از شریک زندگی خود را, این نیست که شریک زندگی خود را,” او ادامه داد.

جادا گفت که در طول قرنطینه او را مجبور به رفتن “را از طریق فرایند نیاز به حل تمام کسانی که داستان ها و ایده ها را”–یک وحی است که در نهایت آنها را به ارمغان آورد نزدیک تر است.

“این صمیمیت. فقط قادر به دریافت به کسی که عزیزان ما فراتر از آن است که ما باید درک” او آشکار. پس درست است!

جادا در ادامه به توضیح این زن و شوهر با تمرکز بر دوستی جنبه از ارتباط آنها. “این چیزی است که من در حال یادگیری انجام دهید این است که دوستان” او بوده. “شما به همه این ایده ها از چه روابط صمیمی هستند و قرار است به مانند آنچه در ازدواج قرار دارد.”

“و من در حال او را در نظر گرفتن زمان برای یادگیری به عشق خود مرا در نظر گرفتن زمان برای یادگیری به عشق خودم و ما ساختمان یک دوستی در امتداد راه,” او اضافه شده است. اوه به پرواز بر روی دیوار در خانواده اسمیت!

و اعتماد او را–جادا بود به عنوان تعجب هر کسی در مورد وحی است. “اجازه دهید به شما بگویم که چیزی است که به ازدواج به کسی 20-برخی از عجیب و غریب سال و متوجه من شما را نمی دانم و شما نمی دانید که من و همچنین تحقق وجود دارد یک جنبه از خودتان نمی دانید, یا,” او گفت:.

ادامه مطلب: گوئن استفانی & Blake Shelton فقط یک اطلاعیه بزرگ–تبریک!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de