اخبار – من شیفته با خالکوبی تمام زندگی من. من حتی چند تا از خود من است. من لازم نیست که هر گونه خالکوبی سنتی. من چندین موقعیت نقطه در قفسه سینه از سرطان پستان درمان تابش. آنها ممکن است آثار هنری اما من هنوز شمارش آنها به عنوان خالکوبی زیرا آنها دردناک و آنها دائمی هستند. اما اگر شما نمی مانند درد و leary گرفتن یک قطعه از هنر بر روی پوست خود را که وجود دارد خواهد بود برای همیشه لطفا برای (مانند سابق خود را نام)? که در آن Prinker S پرینتر در می آید.

Prinker است یک دستی تو چاپگر است که چاپ با استفاده از سیاه و سفید و یا رنگ لوازم آرایشی و بهداشتی جوهر به طور مستقیم بر روی پوست خود را. جفت آن را با گوشی یا تبلت خود را به طوری که شما می توانید آثار هنری (یا حتی خود را ایجاد کنید) و سپس شما فقط ضربه تند وشدید زدن پرینتر در سراسر پوست خود را برای چاپ ،

خالکوبی ضد آب هستند اما دائمی نیست. آخرین آنها حدود 2 روز است و می توان با خوب آب و صابون. علاقه مند است ؟ سر را به prinker.ما برای اطلاعات بیشتر و شما می توانید یک خرید از آمازون برای $279.99.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de