Jennifer Lopez & Alex Rodriguez فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون و ما در حال ویران

جنیفر لوپز و الکس رودریگز تصمیم گرفته اند برای به تعویق انداختن عروسی خود را به طور نامحدود. زن و شوهر, برنامه ریزی برای ازدواج در ایتالیا اواخر تابستان امسال اما برنامه های خود را تغییر داده اند با توجه به COVID-19. با سفر و گردهمایی های زیادی هنوز هم محدود به زن و شوهر تصمیم به نگه داشتن در عروسی خود را تا زمان مناسب است.

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

شاتر

یک منبع گفت: “E! اخبار در مورد تصمیم گیری “آنها مبارزه کرده اند برای هفته بیش از این تصمیم اما با بازگشت به حالت عادی در آینده نزدیک زن و شوهر احساس تعویق انداختن عروسی بود امن ترین و هوشمندانه ترین انتخاب است.”

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

شاتر

ظاهرا این زوج به تازگی مطلع مهمانان خود از این تصمیم.

این منبع ادامه داد:”مهمانان را به تازگی مطلع شده است که عروسی را نمی خواهد اتفاق می افتد در اواخر تابستان به عنوان پیش بینی شده است.”

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

شاتر

این بازیگر قبلا باز کرد تا در مورد افکار خود را در زمان عروسی. در طول اپرا 2020 Vision: زندگی خود را در تمرکز تور در لس آنجلس لوپز صحبت در مورد رابطه او به یک میله و چگونه آنها هر دو احساس در مورد تاریخ عروسی خود را.

او توضیح داد: “او مانند” هر آنچه که شما می خواهید به انجام, ما می توانیم در مورد آن صحبت کنید. من گفتم: “اما اگر ما در حال رفتن به با هم برای بقیه زندگی ما چه عجله.’ اگر این چیزی است که ما واقعا می خواهم به انجام اگر ما واقعا به همکاران.”

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

شاتر

یک میله نیز خود تغییر برنامه های عروسی. او به جیمی فالون در مورد دختر خود 12th, جشن تولد به او برخی از عروسی الهام بخش است.

او به شوخی “چه عالی بود این بود که ما یک درایو-از طریق حزب. و سپس برخی از مردم گفت: شاید ما باید یک درایو-از طریق عروسی. آن را ارزان تر خواهد بود!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر