Kourtney Kardashian است که معمولا یکی از خصوصی ترین خواهران, اما شده بنیانگذار اخیرا باز در مورد بهداشت روان–به طور خاص مبارزات خود را با اضطراب است. در مصاحبه ای با سلامت ستاره واقعیت نشان داد که او چگونه به مقابله با اضطراب از طریق درمان است.

41 ساله نیز قبلا توضیح داد که او با استفاده از رژیم غذایی و ورزش برای کمک به خودش احساس بهتر است.

Kourtney Kardashian

در این مصاحبه کارداشیان می گوید سلامت “در سه سال گذشته من شده است به درمان است. یک بار در هفته من رفتن به یک جلسه. من نگاه به جلو به آن هر هفته! داشتن آن آگاهی پیدا کنم که من تقریبا می توانید گرفتن چیزهایی که قبل از تبدیل شدن آنها به یک معامله بزرگ.”

Kourtney Kardashian

این اولین بار نیست کارداشیان باز کرده است تا در مورد او اضطراب است. او به صحبت در مورد علائم و نشانه های فیزیکی نیز در سال 2016.

در یک پست در برنامه ستاره توضیح داد: “همه معاملات با زمان های سخت در زندگی خود متفاوت است. من به طور کلی یک فرد عصبی اما من مضطرب است. من هم حالت تهوع; من احساس می کنم نمی تواند غذا خوردن هنگامی که آن را واقعا بد است اما من خودم را مجبور به ماندن سالم است.”

Kourtney Kardashian

او همچنین توضیح داد که او اجتناب از هر گونه مواد غذایی که می تواند باعث تشدید اضطراب او هنگامی که او احساس استرس–مواد مانند کافئین و الکل و قند و شکر.

Kourtney Kardashian

واقعیت ستاره نیز متکی بر ورزش برای نگه داشتن او احساس بهتر است.

او توضیح داد: “یکی از چیزهایی که من پیدا کردم که واقعا کمک می کند تا در حال کار است. البته زمانی که من با داشتن اضطراب بعد من تمرین خیلی سخت تر است. اما زمانی که این احساس خوبی به قدرت از طریق آن! من سعی می کنم به تمرین 5 روز در هفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de