Meghan Markle زیادی برای گفتن در مورد کیت میدلتون و خانواده سلطنتی. یک منبع نزدیک به 38 ساله گفت: DailyMail.com در مورد چگونه Markle احساس کردند که اگر منچستر شده بود در همان موقعیت “تغییرات شده اند ساخته شده است.”

این منبع توضیح داد “[Meghan گفت:] هیچ کس را قرار داده تا با آن شکسته و سیستم منسوخ شده اند تجدید نظر کنند. این رسانه ها مسئول حملات را بسته شده اند.”

Meghan Markle

چلپ چلوپ

دوست ادامه داد: “[اگر مطبوعات بود] به طور مداوم مورد انتقاد و دلیلی bashed کیت راه آنها او تغییرات در رویال رسانه سیاست شده اند ساخته شده است. بدون سوال پرسید.”

Meghan and Harry

این می آید پس از آن اعلام کرد که هری و مگان را “بدون گزینش و صفر تعامل” با چهار انگلستان شایعات: خورشید, Daily Mail, Daily Express و روزانه آینه.

Meghan and Harry

چلپ چلوپ

دوست و هم صحبت مگان و هری تصمیم به ترک خانواده سلطنتی توضیح “Meghan گفت: هنگامی که او زندگی در انگلستان, او در حال اذیت توسط رسانه ها بدون توقف و هری می دانست که او تا به حال به انجام کاری دراماتیک برای محافظت از خود و خانواده است. او گفت که او بود که ناعادلانه رفتار و برداشت برای همه چیز او از جمله مالش شکم او بیش از حد زمانی که او حامله است.”

Meghan and Harry

چلپ چلوپ

این منبع ادامه داد: “Meghan گفت: هری ساخته شده آن را روشن است که آنها نمی تواند تابع در ایمان خوب در نظام کنونی و…که اگر آن را تجدید نظر شده و به روز شده را به میل خود آنها هیچ انتخاب دیگری نسبت به شکستن از خانواده سلطنتی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de