وندی به تازگی ساخته شده یک پیشنهاد تبلیغاتی برای مشتریان به دور مواد غذایی را از طریق برنامه تلفن همراه خود را (از طریق مه 23). با در نظر گرفتن اگر شما به دنبال به افراط در برخی از مواد غذایی سریع در حال حاضر زمان برای دانلود وندی برنامه.

Wendy's meal

شاتر

با توجه به پیشنهاد وندی را به مشتریان رایگان تند ساندویچ مرغ با هر خرید. برای باز کردن این پیشنهاد را بررسی کنید “ارائه می دهد و در بخش” وندی برنامه. به علاوه شما می توانید از گرو در اوردن این پیشنهاد یک بار در هفته تا زمانی که ارتقاء به پایان می رسد در مارس 23.

این پیشنهاد قطعا می تواند به شما کمک کند صرفه جویی در پول با توجه به, شما می توانید خرید ارزان آیتم منو (مانند سیب زمینی سرخ کرده یا نوشابه) و سپس این ساندویچ به صورت رایگان.

Wendy's app

شاتر

در اوایل این ماه وندی ارائه تبلیغات مشابه با همبرگر رایگان.

این فست فود زنجیره ای به تازگی کشیده همبرگر و دیگر گوشت گاو آیتم های منو در بسیاری از نقاط به عنوان گوشت تولید میکند در ایالات متحده است.

Wendy's

شاتر

گاردین توضیح می دهد “وندی meatless گلایه یک نشانه ای از یک رکود گسترده تر در امریکا تولید گوشت به عنوان هزاران نفر از کارگران در گیاهان پردازش سقوط بیمار از Covid-19 و امکانات شاتر به دلیل ترس از گسترش بیشتر ویروس.”

Wendy's burger

شاتر

این مقاله ادامه “تایسون غذاهای امریکا یکی از بزرگترین تولید گوشت گفت: خروجی آن از گوشت خوک به پایین است که توسط 50% با وجود اقدامات آن ادعا می کند آن را گرفته و به لحاظ جسمی فاصله کارگران و اطمینان از عرضه گوشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de