نقد و بررسی – برای سال های بسیاری از من پوشیده کمربند تقریبا روزانه به عنوان بخشی از هر دو دفتر و همچنین لباس های گاه به گاه و اکثریت قریب به اتفاق از کمربند اند چرم سنتی با استاندارد دست و پنجه نرم نوع. اما وقتی که من بچه بودم رفتم از طریق یک دوره که در آن من تا حدودی با وسواس نظامی به سبک وب کمربند. که علاقه مشکلاتی روبرو طول سال تا زمانی که من تصادفا Grip6 وب کمربند که به نظر می رسد بیش از یک مدرن را در نسخه کلاسیک.

آنچه در آن است ؟

GRIP6 وب کمربند است که یک نسخه به روز شده از وب کمربند شامل مشخصات پایین از ذخیره کردن-صاف دست و پنجه نرم با اجزاء بدون حرکت است.

مشخصات سخت افزاری و گزینه

 • سگک در مواد مختلف عرض و رنگ و طرح های بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که شما می خواهم بهترین:
  • آلومینیوم آنودایز
  • فیبر کربن
  • دانه چوب
 • بافته شده تسمه در بالا کششی, نایلون, فیبر بافت مواد و در عرض های مختلف و رنگ و طول متناسب با فقط در مورد هر گونه طعم و اندازه بدن:
  • استاندارد – 2000+پوند شکستن قدرت
  • Workbelt – 3000+ پوند شکستن قدرت

چه چیزی در جعبه ؟

این GRIP6 کمربند وارد یک قابل بازیافت جعبه مقوا.

طراحی و امکانات

حق خارج از جعبه من تحت تاثیر قرار با GRIP6 کمربند. این نگاه و احساس با کیفیت بالا. GRIP6 کمربند موجود در گزینه های مختلف دست و پنجه نرم مواد و پس از اتمام و همچنین به عنوان یک چند گزینه ای از تسمه. من یک سری کلاسیک کمربند با مفرغ دست و پنجه نرم و بند سیاه و سفید.

ماشینکاری از دست و پنجه نرم و عالی است, با خطوط دقیق و یک انحنای کمی بهتر و مناسب بدن خود را. تمام لبه ها کمی گرد برای جلوگیری از آنها را از تیز. در پایان براق و آندایزینگ بسیار منسجم و یکنواخت در سراسر, و اگر چه من پوشیده ام این کمربند برای چند سال در حال حاضر هنوز هم وجود دارد ندارد قابل مشاهده است ابتدا بر روی آن دست و پنجه نرم.

آدرس وب لوگو و “ایالات متحده آمریکا” شاخص هستند مهر به پشت دست و پنجه نرم.

بند بافته شده از مواد با کیفیت بسیار بالا است و احساس می کند مانند آن را دارای قدرت کافی برای بلند کردن اتومبیل (افشای کامل: GRIP6 ادعا می کند این سبک بافته شده دارای 2000+ شکستن قدرت). این شیار کوچکی در حال اجرا در سراسر سطح آن است که بخشی از این راز که چگونه مدتها دست و پنجه نرم بند بنابراین ایمن (“هیچ لغزش” به عنوان GRIP6 اشاره به آن). پایان این بند شده است بسیار یکنواخت ذوب شده برای جلوگیری از مواد از چیز ساییده شده. تسمه را می توان با اندازه دور کمر, اما اگر شما بند شما را انتخاب کنید که کمی طولانی ممکن است به دقت قطع برخی از بند اضافی و با دقت با استفاده از یک فندک به ذوب قطع پایان شبیه به آنچه که در بالا نشان داده شده است برای نگه داشتن برش پایان از چیز ساییده شده. هشدار: انجام این کار در معرض خطر خود را و تنها پس با دقت—GRIP6 فراهم می کند تغییر اندازه آموزش در مورد چگونه به انجام این کار.

انتهای مخالف این بند شده است ذوب شده و به یک نوع “T” شکل است که فراهم می کند یک توقف است که نگه می دارد که در پایان بند حفظ در دست و پنجه نرم اسلات.

این GRIP6 کمربند را قفل ساز است که بر اساس اصطکاک و در واقع GRIP6 اشاره به آن به عنوان “دوره گرد نیش اصطکاک قفل.” پایان این بند قرار داده شده است از طریق باز کردن اسلات و بند اضافی است cinched پایین و tucks پشت دست و پنجه نرم و انتهای دیگر از بند. با دست و پنجه نرم دروغ تخت در برابر بند دست و پنجه نرم شیار لبه مدتها کوچک پشته در کمربند پارچه. این اجازه می دهد تا برای نزدیک به بی نهایت تنظیم جامد قفل ساز و توانایی برای پنهان کردن بند اضافی برای یک نگاه پاک. من پیدا کردن که آن را در زمان چند بار برای دریافت استفاده می شود به cinching آن را, اما پس از آن به طبیعت دوم.

عکس بالا نشان می دهد یک نمای بالا از GRIP6 کمربند را با آن بند اضافی جمع شده در پشت آن دست و پنجه نرم. این دست و پنجه نرم و بند طراحی نیز کاملا low-profile.

دست و پنجه نرم و طراحی بند به GRIP6 یک نگاه پاک: بدون سوراخ و بدون بند اضافی که از چوب. من فرسوده من GRIP6 کمربند با تمام انواع از لباس های گاه به گاه و حتی آن را حتی به نظر می رسد به اندازه کافی تیز به فصل با کسب و کار گاه به گاه لباس; فقط در مورد تنها چیزی که من نمی پوشند آن را با یک دست کت و شلوار.

یکی از نقطه ضعف من در بر داشت به GRIP6 کمربند بود که با توجه به راه است که در آن دست و پنجه نرم امن و امان بند در محل بند خود را frays در طول زمان به عنوان دیده می شود در عکس بالا و بعد از چند زیر.

در حالی که این چیز ساییده شده است کمی ناامید کننده به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار عملکرد یا عملکرد GRIP6 کمربند در هر راه و در واقع قابل مشاهده است از خارج.

چیزی که من دوست دارم

 • راه بند اضافی tucks پشت دست و پنجه نرم را فراهم می کند یک نگاه پاک
 • بسیاری از دست و پنجه نرم و بند گزینه برای ترکیب و مطابقت سفارشی سازی
 • سخت و با دوام با کیفیت بالا و مواد

چه نیاز به بهبود

 • بند چیز ساییده شده در طول زمان است کمی ناامید کننده بود هر چند به نظر نمی رسد به تاثیر ظاهر یا عملکرد

افکار نهایی

من واقعا دوست دارم من GRIP6 کمربند. آن زندگی می کند تا به آن صورتحساب به عنوان یک سخت با دوام و کم مشخصات کمربند, و من می خواهم راه بیش از حد بند بافته شده را می توان جمع شده در پشت که به GRIP6 کمربند بسیار تمیز نگاه کنید. من نیز مانند توانایی ترکیب و مطابقت با نخ و تسمه که به یاد من که من نیاز به خرید چند هر. در نهایت GRIP6 کمربند بسیار مقرون به صرفه نیز هست.

قیمت: محدوده قیمت از GRIP6 کمربند متفاوت از $24.00 برای کودکان سری کمربند تا $90.00 برای ماده تاریک کمربند با فیبر کربن دست و پنجه نرم اما بسیاری از GRIP6 این کمربند در حدود 35-40 دلار در محدوده. علاوه بر این, نخ و نوار تسمه را می توان به صورت جداگانه خریداری شده سفارشی.
که در آن به خرید: GRIP6.com و آمازون
منبع: محصول نمونه برای این نقد و بررسی خریداری شد با بررسی وجوه خود.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de