سلنا گومز باز است تا در مورد برخی از مسائل که بسیار شخصی به او.

ستاره پاپ فقط نشان داد به وال استریت ژورنال مجله *دقیقا* چگونه او احساس مورد بحث او اختلال دوقطبی تشخیص مایلی سایرس’ Instagram زندگی می کنند نشان می دهد و روشن فکر در ماه گذشته.

ادامه مطلب: ریس ویترسپون را اعلام کرد دلخراش ترین اخبار–ما خیلی غمگین برای او!

در صورتی که شما آن را از دست رفته سلنا بود مهمان مایلی روزانه IG سری “روشن فکر: زندگی با مایلی” (دیگر مهمان عبارتند از ریس ویترسپون, هیلاری داف, Bebe Rexha و دعا Lipa). در طول نمایش “نادر” خواننده باز کرد تا در مورد نبرد با بیماری های روانی.

27-سال انتشار گفت که او “دوست rawness نشان می دهد” رفتن به این تجربه و این که او احساس “قسمت مساوی وحشت زده و رها” در قسمت.

او اضافه کرد که او احساس “وحشت زده به این دلیل که حجاب برداشته شد اما رها که من در نهایت به حال دانش چرا من تا به حال دچار انواع افسردگی و اضطراب برای بسیاری از سال است.” وای ما خیلی خوشحالم که او قادر بود برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را!

سازمان دیده بان قسمت کامل: ادامه مطلب: Beyoncé به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–& طرفداران ناجور

اتفاق می افتد به طور همزمان است که برخی از مشکوک رسانه های اجتماعی فعالیت های بین سلنا و دوست پسر سابق The Weeknd فعلی عشق بلا حدید.

آنچه شما نیاز به دانستن: در یکشنبه, مه 3 eagle-eyed طرفداران متوجه شده است که بلا به دنبال او عشق سابق رقیب در Instagram. (اگر شما به خاطر بلا عشق دیرین The Weeknd, نام آبل Tesfaye مورخ سلنا در سال 2017 قبل از بلا و آبل بعد رفت به آشتی.

طبعا بلا نبوده است پس سلنا. و سپس–نمیخوام نمیخوام نمیخوام–بلا معکوس تصمیم خود و فقط یک روز بعد در دوشنبه, مه 4 unfollowed سلنا دوباره. اینجا چه خبره??

لازم به ذکر است که هر دو ستاره را دنبال کنید تعداد بسیار کمی حساب و این عشق مثلث شرایط می تواند بسیار پیچیده است–اما تمام چیزی که یک ماهی کوچک. بلا و آبل شده اند خارج و دوباره پس از درگیری های برنامه ریزی ناشی از آنها را به تقسیم سال گذشته است. بنابراین–چرا گوشت گاو? در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر به عنوان آن را توسعه!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de