خارج کارگران اند و در پاسخ به شرایط کاری خود در طول COVID-19 ادعا که این شرکت نیست و حفاظت از آنها را به اندازه کافی در حالی که آنها در طول بیماری همه گیر. علاوه بر این, خارج متهم شده است از غفلت به افشای موارد مثبت را به مشتریان خود جامعه و کارکنان. به عنوان یک نتیجه, کارگران تصمیم گرفته اند شروع به ردیابی این موارد از خود و ماندن خانه از محل کار و در اعتراض به.

walmart

شاتر

ایران برای احترام است, غیر انتفاعی, گروه های جدید سیستم ردیابی برای کارگران برای پیگیری همکاران خود که قرارداد coronavirus.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری وب سایت یکی دیگر از مزیت است: “کارکنان نیز قادر خواهد بود به صورت ناشناس گزارش زمانی که ایمنی ضعیف شرایط وجود داشته باشد داخل فروشگاه خود را.”

walmart

شاتر

در یک بیانیه مطبوعاتی یاقوت ان Woolwine کارمند در فروشگاه وال مارت در میشیگان توضیح داد که چرا کارگران اقدام: “افزایش مرگ و میر و عفونت خارج همکاران به وضوح نشان می دهد که این شرکت نه تنها شکست خود را به همکاران و مشتریان امن, اما همچنین عدم برقراری ارتباط به وضوح در مورد فروشگاه شرایط. ما نمی توانیم صبر کنید برای بیشتر از نیمی از اقدامات. ما در حال گرفتن امور به دست خود ما برای دریافت اطلاعات ما شایستگی این را می دانم.”

walmart

شاتر

خارج کارکنان نه تنها در نگرانی های خود را. ایالات متحده آمریکا امروز ادامه “عملیات خود را روز شنبه آخرین کارگران در سراسر شرکت ها و صنایع که می گویند که آنها در حال به خطر انداختن سلامت خود را به عنوان آنها در قفسه های انبار کارکنان شمارنده و تحویل کالا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما نمی توانید پرداخت می شود زمان و یا منابع آنها نیاز به نگه داشتن خود را امن است.”

walmart

شاتر

با توجه به ایالات برای احترام خارج شده و شکست خورده است و کارکنان آن با اجرای مناسب اجتماعی فاصله پروتکل ارائه تجهیزات ایمنی کافی نیست پرداخت کافی خطر پرداخت و ارائه کافی پرداخت مرخصی استعلاجی.

جسی متکالف یک Walmart کارمند در کلرادو خلاصه کارگران ناکامی: “به اندازه کافی به اندازه کافی است. خارج شده و مدیران پس از حذف از واقعیت آنچه اتفاق می افتد در فروشگاه های خود را که آنها را درک نمی کنند: مشتریان نمی تواند در خدمت اگر همکاران از بیمار. آنچه باعث می شود آن را خسته کننده تر و حتی ترسناکتر است خارج شده است نگه داشتن ما در تاریکی در مورد پتانسیل و تایید COVID-19 موارد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net