چیزی که کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید زمانی که در حال اجرا Errands

در طول قرنطینه آن می تواند استرس زا به شکل بهترین و امن ترین راه برای خرید مایحتاج ضروری در کسب و کار. این که آیا شما نیاز به انتخاب کنید تا بیشتر مواد غذایی یا لوازم ضروری در داروخانه وجود دارد برخی از اقدامات احتیاطی هر کس باید ساخت.

به طور خاص اگر شما کودکان مهم است به ترک آنها را به خانه در صورت امکان.

grocery store

شاتر

با توجه به بورسی, یک حکومت به خاطر داشته باشید قبل از ورود به بیرون رفتن به تنهایی: “[من]f شما می توانید: به تنهایی و دوباره اگر ممکن است — بدون فرزند که عشق دست زدن به همه چیز.”

رفتن به تنهایی کمک می کند تا کاهش تعداد افراد داخل فروشگاه و آن را آسان تر به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل ها و حفظ فاصله ایمن بین خریداران دیگر. آن را نیز یک راه خوب برای نگاه کردن برای کارگران ضروری با کاهش چگونه بسیاری از مردم آنها در حال آمدن به تماس با.

woman and kid with mask

شاتر

اگر شما کودکان این است که حتی بیشتر مهم است. به عنوان بورسی اشاره, کودکان را دوست دارم لمس کردن چیزهایی است که یک راه آسان برای گسترش میکروب ها–و آنها را به خانه با شما.

کودکان نیز ممکن است بیشتر احتمال دارد به ماسک خود را و چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها–همه بدون معنی هر گونه آسیب. به نگه داشتن کودکان خود را و دیگر خریداران و کارکنان امن آنها را در خانه ترک است که احتمالا برای بهترین.

woman grocery shopping

شاتر

امروز تکرار همان پیام است. Celine Beitchman مدیر تغذیه در موسسه آشپزی, آموزش و پرورش توضیح داد: امروز غذا اهمیت رفتن به تنهایی. این مقاله توضیح میدهد: “به منظور تسهیل در سفر و حفظ و فروشگاه های مواد غذایی کمتر شلوغ محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم شما را با شما — و یا به تنهایی.”

grocery cart

شاتر

توصیه او ادامه می دهد: “[بچه ها] احتمالا نباید برای خرید مواد غذایی مگر اینکه آنها به اندازه کافی قدیمی به کمک و محسوب می شود به نگه داشتن دست خود را به دور از خود چهره … و موارد دیگر در فروشگاه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر