اگر شما نگران در مورد پوست شما شروع به نشان دادن نشانه هایی از پیری پوست مانند تضعیف خطوط ریز و چین و چروک پوست–این ایده خوبی است برای نگاهی دقیقتر به رژیم غذایی خود را. به طور خاص اگر شما در حال حاضر اضافه شده ضد پیری محصولات به روال زیبایی خود را, آن را ممکن است زمان برای اضافه کردن برخی از غذاهای ضد پیری را به رژیم غذایی خود را.

نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید اضافه کردن به رژیم غذایی خود را حق دور برای جوان تر به دنبال پوست!

salmon

شاتر

ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا یک ابر است که می تواند کمک به شما در دستیابی به جوان تر می کند.

با توجه به HuffPost ماهی قزل آلا کمک می کند تا پوست خود را نگاه و احساس خود را بهترین. دکتر راشل دکتر رافیک نظریان از Schweiger پوست در نیویورک توضیح داد: به HuffPost: “هنگامی که شما یک سطح بالایی از چربی خوب در بدن شما از آن تغذیه پوست و اجازه می دهد تا پوست به این روغن سالم و اجازه می دهد تا پوست سالم تر می شود. که چه می دهد به پوست درخشش.”

salmon salad

شاتر

ماهی قزل آلا نه تنها کمک به شما یک تب و تاب بودن. آن را نیز می تواند کمک به مبارزه با چین و چروک.

این مقاله ادامه “دلیل امگا-3 موجود در ماهی قزل آلا بسیار عالی برای پوست دکتر رافیک نظریان توضیح داده است که دلیل آن کمک می کند تا برای آرام کردن التهاب است که می تواند منجر به تجزیه کلاژن و الاستین که هر دو به دنبال جوان نگه داشتن پوست.”

woman looking in mirror

شاتر

با توجه به وعده غذایی روزانه پروتئین در ماهی قزل آلا نیز منجر به آن روی پوست و مو: “پروتئین را فراهم می کند یک بلوک ساختمان از کلاژن پوست ترکیب انتقادی است که به سالم چگونه پوست خود را به نظر می رسد.”

salmon

شاتر

با در نظر گرفتن اضافه کردن ماهی قزل آلا به رژیم غذایی خود را یک راه عالی برای مراقبت از پوست شما. یادگیری راه های جدید به ترکیب این ابر به رژیم غذایی خود مهم است. برای شروع این را امتحان کنید عسل, سیر, دستور العمل ماهی قزل آلا و این ماهی آزاد پخته شده با لیمو دستور غذا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de