لاجیتک طراحی پد 10W شارژر بی سیم بررسی

نقد و بررسی – من خراب با قابلیت شارژ بی سیم مورد علاقه من ابزارها مانند تلفن و حتی از earbuds که باید مورد باتری که اتهامات بی سیم. همه شارژ بی سیم لنت برابر نیستند به عنوان برخی از شارژر ندارد و قدرت کافی برای شارژ سریع. این درست نیست برای لاجیتک طراحی پد شارژر بی سیم است که من قصد دارم به شما بگویم در مورد امروز است.

آنچه در آن است ؟

لاجیتک طراحی پد شارژر بی سیم است که یک شارژر بیسیم Qi که دارای 10 وات از قدرت تا 2 برابر سریع تر شارژ می کند.

چه چیزی در جعبه ؟

  • لاجیتک طراحی پد شارژر بی سیم
  • اختصاصی آداپتور AC

طراحی و امکانات

لاجیتک طراحی پد شارژر بی سیم است و نه زرق و برق دار و من مانند آن است که راه. آن را در دسترس در سفید دشت مانند است که برای من فرستاده شده بود و همچنین سیاه و سفید, آبی, مریم و یاس بنفش. این یک 3.35 x 3.35 x 0.51 اینچ مربع پلاستیکی دال با گوشه های گرد و لاجیتک آرم مهر در این مرکز است.

لبه جلویی دارای یک LED وضعیت است که می درخشد سفید هنگامی که آن را شارژ دستگاه و خاموش است زمانی که آن را نمی. در طرف مقابل قدرت پورت. توجه داشته باشید که این شارژر بی سیم استفاده نمی کند یک میکرو یا USB-C کابل. آن می آید با خود اختصاصی آداپتور برق AC با 5ft کابل.

من تست لاجیتک طراحی پد با آی فون X و Huawei P30 طرفدار هر دو با موارد و من تا به حال هیچ مسائل مربوط به شارژ یا تلفن به سرعت و بدون زحمت. من در حال حاضر انجام هر گونه earbuds که می تواند شارژ بی سیم مانند AirPods و AirPods Pro اما این شارژر می تواند به اشتراک گذاری آنها را بیش از حد یا هر چی را فعال کنید دستگاه است که شما ممکن است نشستن در ابزار خود را از کشو.

تنها چیزی که من متوجه شده است که مانند دیگر شارژ بی سیم, پد شما باید به اسلاید دستگاه در اطراف یک بیت را به یاد که در آن نقطه شیرین است که برای شارژ. اما هنگامی که شما در کره چشم به راه راست به موقعیت آن در صفحه پد شما خوب به آن بروید از آن پس ،

چیزی که من دوست دارم

  • طراحی مینیمال
  • شارژ سریع

آنچه که من می خواهم تغییر

افکار نهایی

واقعا وجود دارد نه زیادی برای گفتن در مورد لاجیتک طراحی پد شارژر بی سیم دیگر از این هزینه ها را چی را فعال کنید دستگاه بدون نیاز به پلاگین در یک فیزیکی کابل. آن را همچنین می توانید هزینه ای را در 7.5 – 9W به جای تنها 5W استفاده شده است که توسط بسیاری از شارژر. که بدان معنی است که آن را سریع شارژ بی سیم برای گوشی های اپل و سامسونگ. اگر شما در بازار برای یک خوب به دنبال جمع و جور شارژر بی سیم در دسترس است که در برخی از رنگ های منحصر به فرد اتمام لاجیتک طراحی پد.

قیمت: $39.99
که در آن به خرید: Logitech
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط لاجیتک.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر