اگر چه گسترش می یابد ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه بی ضرر کمی بیشتر به اضافه کردن عطر و طعم به رژیم غذایی خود را منظم حقیقت این است که آنها می توانند با تن از افزودن کالری و قند است. با در نظر گرفتن اگر شما در حال تلاش برای دیدن نتیجه از دست دادن وزن گرفتن نگاه نزدیک در گسترش و پر کردن شما استفاده می شود می تواند یک ایده خوب است.

نگه داشتن خواندن برای 4 گسترش می یابد شما باید با برش از خود را قرنطینه رژیم غذایی!

butter

شاتر

کره

کره سرشار از کالری و چربی اشباع شده به طوری که آن را نه بهترین پخش برای از دست دادن وزن.

با توجه به Healthline, “از لحاظ تئوری با اضافه کردن فقط یک وعده در روز به رژیم غذایی خود را بدون هر گونه تغییرات دیگر می تواند منجر به حدود 10 پوند (4.5 کیلوگرم) کاهش وزن طی یک سال است.”

peanut butter and fluff

شاتر

شلاق باد صبا

شلاق باد صبا دیگری است که می تواند به افزایش وزن منجر شود. اگر چه آن را یک شلاق باد صبا و کره بادام زمینی ساندویچ, شما بهتر است چسبیده به فقط کره بادام زمینی. شلاق باد صبا است که سرشار از کالری و شکر را با سختی هر فیبر یا پروتئین است.

با که در ذهن آن دارای ارزش تغذیه ای کمی است و می تواند به افزایش وزن منجر شود.

bread with sour cream

شاتر

خامه ترش گسترش

خامه ترش یکی دیگر برای جلوگیری از. با توجه به روزمره بهداشت و درمان “دو قاشق غذا خوری بسته حدود 50 کالری است.”

هر چند که ممکن است به نظر می رسد بیش از حد آن را قطعا می تواند اضافه کردن اگر شما به طور منظم اضافه کردن آن به رژیم غذایی خود را.

jelly

شاتر

ژله

ژله سرشار از قند و کالری است. بیش از حد قند و شکر می تواند منجر به افزایش وزن, اما آن نیز می تواند منجر به انواع دیگر مشکلات سلامتی مانند بیماری های قلبی و دیابت است.

با که در ذهن نگه داشتن ژله در حد اعتدال مهم است که برای سلامت کلی شما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de