حتی اگر او به شدت پایین از ارشد وظایف سلطنتی و نقل مکان به کالیفرنیا پرنس هری همچنان به حمایت نظامی بریتانیا. به تازگی پرنس هری پرده برداری از یک پروژه جدید است که کمک خواهد کرد که پرسنل نظامی مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Prince Harry

دوک ساسکس همراه با وزارت دفاع راه اندازی یک پلت فرم آنلاین از منابع برای کمک به نیروهای مقابله با مشکلات روحی و روانی. این پلت فرم است که به نام HeadFit و آن را فراهم می کند 24/7 دسترسی به ابزار برای کمک به پرسنل نظامی مدیریت استرس است.

Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

برخی از این ابزارها عبارتند از تنفس تمرینات وضعیت بدن و تکنیک های تمدد اعصاب. این ابزار طراحی شده برای پرسنل نظامی هر دو فعال و جانباز برای کمک به مدیریت استرس در زندگی روزمره.

Prince Harry

هری توصیف HeadFIT به عنوان یک “رویکرد پیشگیرانه برای روان, تناسب اندام با تمرکز بر ما پتانسیل خود برای افزایش عملکرد ما با استفاده از روش های اثبات شده در علم است.” هری بیشتر گفت که “این است که در مورد بهترین بودن شما می شود. این است که در مورد به دست آوردن یک مزیت آیا در مواجهه با حریف و یا غلبه بر یک چالش کشیدن وضعیت. این است که در مورد ساختمان انعطاف پذیری است که مطابقت خواهد کرد که بسیاری از ورزشکاران در سطح جهانی و آماده سازی شما برای استرس های روزمره. به HeadFIT است که خود را در اوج عملکرد.”

Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

HeadFIT فرمت سلطنتی بنیاد که هری و Meghan Markle یک بار متعلق با برادرش پرنس ویلیام و کیت میدلتون. حالا که هر دو هری و مگان در حال مستقر در لس آنجلس HeadFIT به احتمال زیاد بخشی از Archewell خود سازمان خیریه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de