حتی با پناهگاه در محل سفارشات وجود دارد برخی از زمانی که شما کاملا باید خانه خود را ترک برای اجرای errands. با وجود COVID-19 شیوع, شما هنوز هم باید برای به دست آوردن آیتم های خانگی, مواد غذایی, پزشکی و دیگر موارد ضروری. آن را فقط ممکن است به زندگی در یک حباب!

و در حالی که بسیاری از ما می دانیم که به پوشیدن چهره و پوشش در هر CDC دستورالعمل هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها به در حال اجرا errands در این زمان محیط زیست است.

شما باید پوشیدن دستکش ؟ اگر هنگامی که شما نیاز به دور از آنها را ؟ باید به شما پاک کردن سبد خرید خود را? به نظر می رسد حتی محتاط ترین از ما به احتمال زیاد به لغزش در برخی از نقطه.

در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند در حال اشتباهات شما باید به جلوگیری از هنگامی که در حال اجرا در اطراف شهر:

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام پوشیدن دستکش به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

فکر که دستکش دست های خود را تمیز نگه دارید

چشمگیر ترین پاسخ ما شنیده از کارشناسان وقتی پرسیده شد که چه اشتباه مردم را به فکر می کنم که دستکش شما را نامرئی! مردم تمایل به این باور است که زمانی که آنها با پوشیدن دستکش ها مانند دستکش و سپس دست خود را باقی خواهد ماند استریل و تمیز. این است که نه تنها مورد کالیفرنیا, دکتر, Brandon Colby, MD و بنیانگذار Sequencing.com به ما می گوید.

“شبیه به چگونه coronavirus می توانید چسبیده بر روی دست برهنه, ویروس همچنین می توانید چسبیده بر روی دستکش,” او هشدار می دهد. “اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن دستکش, مهم این است که آنها را تغییر دهید اغلب.”

چرا ؟ “بسیاری از زمان یک فرد را در یک جفت دستکش قبل از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و پس از آن را حفظ خواهد کرد که همان جفت دستکش در پس از ترک فروشگاه مانند در حالی که باز کردن تنه خودرو (به طور بالقوه انتقال ویروس به دستگیره ی ماشین تنه) بارگیری کیسه های مواد غذایی به ماشین خود را (به طور بالقوه انتقال ویروس به کیسه) باز کردن درب خودرو (به طور بالقوه انتقال ویروس به ماشین درب دستگیره) و پس از آن حتی رانندگی با دستکش (به طور بالقوه انتقال ویروس به فرمان و داخل ماشین).”

“برخی از افراد حتی ممکن است نگه داشتن دستکش تا زمانی که آنها در داخل خانه است که به معنی کلید و دستگیره نیز در حال حاضر به طور بالقوه آلوده” او هشدار می دهد. اوه!

بنابراین–فراموش نکنید که به تغییر دستکش های خود را پس از استفاده از هر دور از آنها را در سطل زباله و شستن دست های خود را قبل از دست زدن به سطوح دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de