Beyoncé به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–& طرفداران ناجور

Beyoncé شوکه طرفداران این هفته گذشته هنگامی که او منتشر ریمیکس مگان تو Stallion‘s hit آهنگ “وحشی” که شما احتمالا شنیده ام در Infinite. طرفداران فکر می کنم که در remix خواننده در نهایت در پاسخ به جراحی پلاستیک شایعاتی که شروع به گردش در اوایل این سال است.

شما می توانید گوش دادن به آهنگ در اینجا!

خطوط خاصی در این آهنگ قطعا می تواند در اشاره به عمل جراحی پلاستیک ادعا و طرفداران شد و سریع به آنها را نقطه.

Beyonce

در remix او raps, “”Big B و B ایستادن برای گروه / اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از واقعی یک**, نوزاد, در اینجا شانس خود را است.”

آهنگ ادامه “تگزاس در این thang, قرار دادن شما در این بازی / پیچک پارک در قاب من / اگر شما نمی پرش به قرار دادن شلوار جین, در, کودک, شما لازم نیست احساس من درد است.”

Beyonce

38 ساله برانگیخته جراحی پلاستیک شایعات زمانی که او منتشر تبلیغاتی تصاویر برای پیچک, پارک X آدیداس همکاری. عکس ها که برجسته خواننده معروف منحنی led برخی از طرفداران به این باور است که او تا به حال بدست کار انجام می شود.

Beyonce

برخی به طور خاص متهم خواننده شدن یک برزیل, ته قنداق تفنگ بلند. با که در ذهن بیانسه خطوط می تواند یک پاسخ مستقیم به این شایعات به خصوص با توجه به این خواننده مانده است آرام در مورد آن تا به حال.

Beyonce

خواننده هنوز در پاسخ به هر یک از طرفداران نظریه ها در مورد ترانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>