آن را آسان به نگه داشتن به رژیم غذایی خود را در حالی که در قرنطینه. برای یک چیز معمول خود شده است بدبختانه در آن طرف و می توان آن را دشوار است برای حفظ هر عادات. به علاوه زمانی که شما در حال اقامت در خانه در تمام طول روز و هرگز در هر نقطه شما بیشتر احتمال دارد برای میان وعده و یا وعده های غذایی ناسالم. اما وجود دارد راه برای از دست دادن وزن در حالی که در قرنطینه. ما برخی از زمان برای دیدن آنچه که کارشناسان پیشنهاد می کند برای ترویج عادات مثبت و از دست دادن وزن در طول این زمان.

best diet hacks to lose weight during coronavirus quarantine

حفظ یک برنامه

خودتان دادن یک برنامه در زمانی که شما می توانید و باید یک راه عالی برای آوردن یک حس عادی به روال خود را. انتخاب تنظیم زمان برای صبحانه, ناهار و شام و تصمیم جلوتر از زمانی که تعیین شده خود وعده فردا هستند. به این ترتیب, اگر معده شما شروع به گله برای یک میان وعده بعد از ظهر شما می توانید به خودتان بگویید دقیقا همان زمانی که شما در حال رفتن برای پاسخ به ولع مصرف است. این کمک خواهد کرد که شما را به تنظیم گرسنگی خود را هر روز.

best diet hacks to lose weight during coronavirus quarantine

مدیریت استرس

مدیریت استرس یکی از مهم ترین قدم برای از دست دادن وزن در طول قرنطینه. هنگامی که ما در حال تاکید کرد, ما تمایل به طلب بیش از حد شور و یا غذاهای شیرین که به طور مستقیم منجر به افزایش وزن. مدیریت این مناطق است که باعث استرس شما می تواند کمک به از بین بردن خود نیاز به میان وعده.

best diet hacks to lose weight during coronavirus quarantine

هوشمند با وعده

اگر شما در حال رفتن به میان وعده هوشمند در مورد آن. برنامه ریزی کردن تنقلات جلوتر از زمان بنابراین شما می دانید دقیقا چه به چنگ دفعه بعد که شما را به گرفتن چیزی از آشپزخانه. آمد تا با ایده برای تنقلات که سالم هستند بلکه سیر ولع مصرف خود را. دنباله مخلوط با یک زن و شوهر از تراشه های شکلات را در مخلوط با گردو بادام و بادام زمینی است یک ایده عالی برای یک سالم و در عین حال sweet3 میان وعده.

best diet hacks to lose weight during coronavirus quarantine

شاتر

طبخ وعده های غذایی رنگارنگ

وقتی که می آید به وعده های غذایی مطمئن شوید که شما در حال هدف قرار دادن هر گروه از مواد غذایی به خصوص پروتئین و سبزیجات و مقدار مناسب از کربوهیدرات. بهترین راه برای مطمئن شوید که شما وعده های غذایی کاملا متعادل است و به تلاش برای یک بشقاب رنگارنگ. بیش از حد بسیاری از رنگ های خنثی در بشقاب شما می تواند به معنای وعده های غذایی خود را بیش از حد سنگین در کربوهیدرات و بیش از حد بسیاری از سبزی می تواند به معنای شما در حال گرفتن به اندازه کافی از پروتئین است. نگه داشتن یک ترکیب خوب از رنگ در بشقاب شما معنی است که شما یک ترکیب خوب از گروه های غذایی که به شما مناسب مواد مغذی و ویتامین ها شما نیاز به سالم ماندن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de