اگر شما می خواهید برای جلوگیری از افزایش وزن, مطمئن شوید که شما باید یک رژیم غذایی سالم مهم است. به طور خاص, آن را یک ایده خوب را به دوباره فکر می کنم برخی از مواد غذایی شما ممکن است فکر کردم سالم بودند اما در واقع می تواند سرشار از کالری و قند و چربی است. این غذاهای به ظاهر سالم به خصوص اگر آنها در حال پخته کالا می توانید با قرار دادن دندانه در غیر این صورت یک رژیم غذایی سالم و به افزایش وزن منجر شود.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک غیر منتظره مواد غذایی صبحانه شما باید با قطع کردن حق دور.

muffins

شاتر

کلوچه

اگر چه شما ممکن است فکر می کنم که یک بشقاب سفالی کوچک می تواند یک صبحانه سالم انتخاب–به خصوص اگر این میوه در آن–این واقعیت است که آنها را بسته در یک تن از کالری و چربی و قند و شکر.

در واقع بسیاری از فروشگاه آورده برندها باید به اندازه 400 کالری در هر بشقاب سفالی کوچک. علاوه بر این از آنجا که اکثر کلوچه ساخته شده از آرد تصفیه شده و شکر بیشتر از این کالری خالی هستند.

muffins

شاتر

بسته کلوچه طعم وجود دارد می تواند حتی بیشتر از قند و کالری است. اضافه مواد تشکیل دهنده در محبوب طعم دهنده هایی مانند زغال اخته یا تراشه شکلات اضافه کردن بیشتر کالری ناخواسته.

muffins

شاتر

به علاوه با توجه به Healthline ترین کلوچه بیش از حد بزرگ هستند: “[C]ommercially کلوچه به فروش می رسد اغلب بسیار بزرگ است. یک بررسی نشان داد که یک نمونه بسته بندی کلوچه بیش از USDA استاندارد اندازه سهم توسط 333%.”

muffins

شاتر

با که در ذهن شما قطعا باید شروع به پرش فروشگاه خرید کلوچه. اگر شما به دنبال گاه به گاه درمان شیرین را امتحان کنید ساخت یک سالم مافین دستور غذا را در خانه. این یکی با استفاده از آرد گندم کامل و شربت افرا (یا عسل).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de