CROWDFUNDING اخبار – شارژ و انتقال اطلاعات کابل اغلب آزار دهنده کثیف ضرورت است. چرا که نه آنها را سرگرم کننده و tidier همه در همان زمان ؟ SuperCalla یک داده/کابل شارژ که دوباره طراحی شده است. این چند حلقه آهن ربا واقع در برخی فواصل در طول این کابل به طوری که این کابل می تواند حلقه تا به راحتی.

و هنگامی که شما نیاز به استفاده از آن شما می توانید uncoil تنها آنچه شما نیاز دارید! به دنبال در آن واقعا به نظر می رسد مانند سرگرم کننده را به بازی در اطراف با بیش از حد. آنچه در آن است با آهن ربا? آنها به من رسم در (آنچه من وجود دارد؟) و طعنه زدن به من و گفت: “بیا و بازی! و بازی. و بازی. و بازی…”

هستند چندین گزینه وجود دارد در دسترس را انتخاب کنید:

وجود دارد پنج نوع اتصال:

  • رعد و برق به USB-A
  • رعد و برق به USB-C
  • USB-C به USB-C
  • USB-C به USB-A
  • میکرو USB به USB-A

و شما ممکن است به منظور کابل در سیاه و سفید و یا رنگ های سفید و در 3 ft. یا 6 ft. طول. علاوه بر این کابل دارای مشخصات زیر است:

اگر شما علاقه مند در SuperCalla به آن صفحه کیکاستارتر به زودی به دلیل مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 7 روز. تعهد از 19 دلار خواهد خرید یک و یک تعهد از 29 دلار خواهد خرید ، بیش از حد بد نیست برای یک کابل/بی قراری, ابزار جنسی!. آنها تخمین زده می شود به کشتی مدتی در ژوئن سال 2020 است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de