نقد و بررسی – های متعددی وجود دارد برای استفاده از خارجی و دیسک های قابل حمل. من چندین دیسک های قابل حمل, اما زمانی که این فرصت را به بررسی 1TB موشک نانو آلومینیوم خارجی SSD آمد و همراه من شروع به پریدن کرد در این فرصت به بررسی یکی از کوچکترین درایو من دیده نشده است.

آنچه در آن است ؟

موشک نانو آلومینیوم خارجی SSD بسیار کوچک و قابل حمل درایو حالت جامد.

چه چیزی در جعبه ؟

  • 1TB external SSD آلومینیوم
  • 8″ نوع-C به نوع-C کابل
  • 12″ نوع-A به نوع-C کابل
  • کتابچه راهنمای کاربر.

طراحی و امکانات

موشک نانو آلومینیوم خارجی SSD است Sabrent کوچکترین SSD قابل حمل. این برنامه شامل یک 1TB هارد NVMe SSD موشک نانو با عملکرد بالا درایو قرار دارد در یک CNC ساخته شده بوسیله ماشین آلیاژ آلومینیوم محوطه. این محوطه نه تنها محافظت از درایو بلکه جذب گرما به محافظت از آن را از حرارت بیش از حد. آن است که بسیار سریعتر از دیگر SATA بر اساس درایوهای SSD.

اندازه گیری در فقط 2.75″ x 1.1″ x 0.5″ موشک نانو یکی از کوچکترین قابل حمل و درایوهای SSD وجود دارد. M. 2 درایو فاکتور فرم است که بسیار کوچکتر از این محوطه به این معنی است که آن می تواند بسیار کوچکتر از این! فقط در 2 اونس موشک نانو مناسب می تواند در کوچکترین جیب.

موشک نانو ساخته شده در USB 3.2 رابط فراهم می کند با سرعت 1000 MB/s 9x سریع تر از سنتی هارد دیسک اکسترنال. درایو می آید با هر دو USB-C به USB-C و کابل USB A-USB-C کابل اجازه می دهد تا اتصال به یک پورت USB استاندارد (USB-A) و USB-C پورت که شامل مدرن ترین کامپیوتر است. موشک نانو می توان با USB نوع C و صاعقه 3 کامپیوتر.

طراحی شده برای کار با هر دو ویندوز و Mac OS نانو می تواند انتقال داده ها بین تقریبا هر کامپیوتر در جهان است. این درایو همچنین مطابق با تر و تمیز UASP و از سیستم عامل ارتقا. به طور کامل پلاگین و بازی قابلیت به معنی وجود دارد هیچ درایور را نصب کنید. نانو نیز طراحی شده از طریق کابل داده بنابراین وجود دارد هیچ قدرت فوق العاده کابل برای اتصال.

نانو همچنین دارای یک LED آبی روشن است که نشان می دهد قدرت و چشمک می زند زمانی که داده ها انتقال.
من تحت تاثیر قرار گرفته بود که موشک نانو در آمد فلزی حمل جعبه است که همچنین دارای اتاق به اندازه کافی برای هر دو کابل USB.

عملکرد

مانند تمام درایوهای موشک نانو سرعت ممکن است متفاوت باشد از یک سیستم به سیستم بسته در زمینه سرعت پورت شما آن را به.

CrystalDiskMark متصل از طریق USB-C پورت
CrystalDiskMark متصل از طریق USB-پورت

چیزی که من دوست دارم

  • اندازه کوچک
  • محفظه آلومینیوم
  • USB-C اتصال

آنچه که من می خواهم تغییر

  • هیچ چیز من می توانم از فکر می کنم

افکار نهایی

Sabrent موشک نانو بزرگ رانندگی کنید. انجام آن را آن گونه که باید و نیست و شامل هر چیزی اضافی در درایو مانند برخی دیگر من را بررسی کرده اند. براق آلومینیوم احساس خوب و جامد در دست است. رانندگی می کند و کمی گرم هنگامی که آن را استفاده می شود اما نه به اندازه کافی گرم به علت نگرانی. این خواهد بود که علاوه بر زیبا به لپ تاپ و سفر راه اندازی.

قیمت: $159.99
که در آن به خرید: Sabrent
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Sabrent.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de