Jennifer Lopez & Alex Rodriguez فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

الکس رودریگز و جنیفر لوپز در حال ساخت حرکت خود را در حال تلاش برای خرید متس نیویورک.

درگیر زن و شوهر حفظ کرده است جی پی مورگان چیس برای افزایش سرمایه به صورت بالقوه پیشنهاد در تیم بیس بال خود شده است.

با توجه به تنوع44 ساله بازنشسته ستاره بیس بال و 50 ساله خواننده شده اند و کار با بانک co-سر از رسانه ها در آمریکای شمالی سرمایه گذاری بانکی, اریک Menell.

لیست نیازهای زن و شوهر فقط یک کمی کمک در تامین امنیت مستقر در نیویورک تیم به عنوان رودریگز و لوپز یک ترکیب خالص ارزش حدود 700 میلیون دلار و متس است که ارزش عظیم $2.6 میلیارد CBS Sports گزارش.

alex rodriguez and jennifer lopez

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

فعلی متس صاحب املاک و مستغلات توسعه دهنده فرد Wilpon در مذاکرات در ماه دسامبر به فروش تا 80 درصد از نیویورک-بر اساس تیم به مدیر صندوق پرچین استیون کوهن اما این مذاکرات از طریق کاهش یافت. بعد تا به خفاش هیچ یک دیگر از رودریگز و لوپز.

jennifer lopez and alex rodriguez

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

که بهتر است برای خرید عمده لیگ بیس بال تیم از یک بازنشسته یانکی خود را ؟ رودریگز تقریبا برای متس در سال 2000 قبل از پیوستن به رنجرز تگزاس و سپس نیویورک یانکیز در سال 2004.

alex rodriguez

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

رودریگز بستری جیمی فالون در مارس 9 قسمت از The Tonight Show Starring Jimmy Fallon که او خواهد بود علاقه مند به در به دنبال خرید متس.

با توجه به Bleacher Report, رودریگز نشان داد به فالون که او بزرگ متس فن در حال رشد و “قطعا به آن نگاه کنید” اگر او تا به حال یک فرصت برای خرید این تیم است.

jennifer lopez

چلپ چلوپ اخبار/شاتر

البته رودریگز نمی خواهید در مقابله به تنهایی به عنوان نیویورک یار لوپز مطرح شد در برانکس. ما نمی توانیم فکر می کنم بهتر متس خریداران از آنها!

شما چه فکر میکنید در مورد آخرین الکس رودریگز و جنیفر لوپز چه خبر ؟ اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>