CHOETECH 2 در 1 دوگانه شارژر بی سیم بررسی

نقد و بررسی – میز من تنظیمات گزینه های مختلفی برای شارژ دستگاه های متعدد اما نتیجه این است که رسانه های کابل و ایستگاه های. اگر وجود دارد یک راه برای تحکیم شارژر و برای ساده سازی مدیریت کابل با شارژ بی سیم, من همه برای آن است. می توانید این 2-در-1 شارژر بی سیم از CHOETECH کمک به تمیز کردن میز ؟ این AirPower شارژ حصیر بود و به قول یک مفهوم جذاب برای دست زدن به دستگاه های متعدد – آیا دوگانه بی سیم شارژر برآوردن در همان راه ؟

آنچه در آن است ؟

این CHOETECH دوگانه سریع بی سیم شارژر بی سیم شارژ پد با یک نقطه به صورت بی سیم شارژ تلفن هوشمند و دیگر اسکله اختصاصی برای اپل سازمان دیده بان به شارژ به طور همزمان.

چه چیزی در جعبه ؟

این بسته شامل:

  • CHOETECH شارژ بی سیم, پد
  • 40″ / 100 سانتی متر USB-C کابل
  • کتابچه راهنمای کاربر
  • پشتیبانی پس از فروش کارت

مشخصات سخت افزاری

شماره مدل: T317
شارژ پد 18cm x 9.5 cm x 1.5 سانتی متر 222 g / 8oz
برق ورودی مشخصات: 5v/2A, 9v/2A
سریع شارژ آداپتور مورد نیاز است برای سریع-قابلیت شارژ
MFi certified

طراحی و امکانات

شارژ پد دارای خطوط تمیز و پایان. وجود دارد grippy سطح روی پد شارژ برای تلفن. این یک بلند و کیفیت ساخت و همچنین نازک به اندازه کافی به بخشی از الکترونیک مجموعه ای برای سفر است.

دیده بان اپل شارژر دور اجازه می دهد به تماشای هر دو کاملا مسطح و تراز با شارژ مت در حالی که شارژ یا به نشستن در حالت nightstand.

نصب و راه اندازی

چون 2 در 1 شارژر بی سیم را شامل نمی شود یک USB/AC آداپتور مناسب یکی باید انتخاب شود. یک QC/سریع شارژ 3.0 آداپتور توصیه می شود. من انتظار یک استاندارد 5W آیفون آداپتور AC به کار (از آن است که در زیر مورد نظر 2-آمپر تنظیمات با آن 5v/1A خروجی) اما هنگامی که متصل به CHOETECH شارژ پد من تو را دیدم که من دیده بان و تلفن هر دو نمایش داده فعال شارژ وضعیت. با استفاده از یک آی پد 12w آداپتور AC به همین موفق – و 5.1 v/2A خروجی در ورودی مورد نظر تنظیمات از CHOETECH شارژ پد.

آی فون در مورد چرم بدون هیچ مشکلی شارژ و شارژ حصیر مورد پسند در 6mm از نزدیکی. کارت های اعتباری فلزی و مغناطیسی فایل پیوست را تحت تاثیر استقراء شارژ تجربه و ممکن است آسیب های تلفن.

شارژ پد نیز نمایش داده می شود کاربردی شارژ با AirPod نرم افزار مورد.

و همچنین با Samsung Note 8.

من نمی باید سریع شارژ آداپتور AC در خانه و بنابراین قادر به تست سرعت سیمی شارژ در مقابل شارژ بی سیم در مقابل بی سیم سریع شارژ. راحتی از داشتن یک پد شارژ بر روی میز آشنایی خود را به رها کردن این گوشی وجود دارد در حالی که نشسته بنابراین برای من روال کار و الگوی گوشی شارژ در فواصل زمانی در طول روز است.

چیزی که من دوست دارم

این CHOETECH بی سیم ایستگاه low-profile ساده و به راحتی قابل حمل است.

گوشی دیگر/دیده بان ایستگاه های شارژ اغلب پیکربندی مانند یک سه پایه و یا nightstand حالت یا مانند کوچک نوکر قفسه برای دستگاه های خود را. خوب برای ارائه و یا مصرف رسانه ای اما من ترجیح می دهم چیزی پذیرای جایی که من می توانید بازی شیر یا خط تلفن یا تماشای در حالی که من در میز.

اکثر ایستگاه های شارژ با نور LED برای نشان دادن فعالیت های این دستگاه این قاعده مستثنی نیست. روی میز یک محجوب شاخص شارژ فعالیت است. در اتاق خواب nightstand, من سعی کردم برای محدود کردن blinkenlights تب و تاب بودن از Led و شارژر در حالی که خواب و آن را لذت بخش را به ببینید که این LED می توانید به سادگی با چرخش گوشی به شارژر چند درجه است.

آنچه که من می خواهم تغییر

جستجوی سریع نشان می دهد که این دستگاه در پایان بالا از محدوده قیمت برای گوشی/تماشای بی سیم ایستگاه های شارژ به خصوص برای یک دستگاه است که هنوز هم نیاز به یک آداپتور AC.

افکار نهایی

این CHOETECH دوگانه شارژر بی سیم باعث می شود آن را آسان به نقطه اختصاص داده شده برای شارژ و تحکیم این شارژر برای گوشی و اپل سازمان دیده بان به یک محل. من روال قدیمی از کشف دو کابل از روی میز درهم و برهمی و سپس با متصل کردن سازمان دیده بان و تلفن را در کابل تحت نظارت را می توان با قرار دادن آنها را به سرعت بر روی حصیر. من مانند شارژر و ادامه خواهد داد به استفاده از آن – اما به پرده فرایند جستجو برای ‘دیده بان تلفن بی سیم شارژ ایستگاه,’ تولید یک انتخاب قابل مقایسه با دستگاه های مشابه هستند و در قیمت رقابتی امتیاز.

قیمت: $53.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط CHOETECH. برای اطلاعات بیشتر بازدید از سایت خود را.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet