حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اثاثیه خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم،

توسط RECORDEJADID در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اثاثیه خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی مجموعه مولودی متاع دارای بیش از سه ده سال عمل رشته ای در حوزه لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی مال در راستا فروش اثاثیه خانگی حیاتی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر است که اهمیت اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی ایران باشد. در گفتگویی که مهم مادح مولودی مدیر ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه یار آوردیم:

امید است که مشتریان دائمی و قدیمی هم حساس حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی جنس برای مشتریان قدیمی به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی کالا میتوانید از آدرس تحت استفاده نمایید:

آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای پیشین به تیتر یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت عمل خود در حوزه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ اساسی واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا کلیدی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی در آغاز بر همین اورجینال بوده میباشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک کالا با میزان مرغوب بودن و رضایت بخش است و نه هر کلایی مهم هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات حیاتی کیفیت و نیز بها مطلوب و رقابتی است فعالیت مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین تیم امیدوار هست که به یاری معبود و سعی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین اساسی چیره بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان عملکرد ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی ارزش رقابتی و عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از نخست سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات اساسی کیفیت سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اساسی نگاهی حساس و هدف رضایت مشتریان خود را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، کلیدی کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

در ارتباط دارای وب سایت خانگی لند حیاتی رئیس فروش محترم همین مجموعه کار کشته و با کیفیت صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع دوچندان این تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جذاب و به اندازه بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و حساس متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات وبسایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس تارنما خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از زیر تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اساسی آنان بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 اصلی فروش محصولات وب سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و حیاتی ارزش کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات کلیدی کیفیت و حیاتی بها های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر تارنما ها می باشد. تیم پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور ریلکس ثبت توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو متاع را در چکیده همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت غالب آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین تارنما بزنید، شاید شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک تارنما بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی آیتم نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ نو با مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله حیاتی در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی تصور مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز میکنند و یا دستگاهی بدون اختلال احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس دقت به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا مشاهده گونه های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول میتوانیم این چهار فروشگاه رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

در جدول زیر تلاش کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز فروشگاه لطف میشناسید بدون شک معرفی کنید.

نکات حیاتی در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از روش اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این جور معاملات شک دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار عمل می‌شود. اصلی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته حیاتی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید همین می باشد که خرید خود را از یک تارنما معتبر و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در ارتباط کلیدی ارآیه متاع و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

به همین نکته دقت نمایید که به جهت پیدا کردن وب سایت های دارای در نتیجه های کاوش ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نیکی لزوما وب سایت هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از صدق و صدق نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اهمیت ssl معتبر خرید کنید

هرگز اصلی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده هست ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین مورد را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن اصلی HTTPS شروع می شود خیر صرفا اهمیت HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط پایین قرار دارد که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی با میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر صفحه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل مرزوبوم آغاز شده، ثبت و سوق‌دهی دکان های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین راه و روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند اهمیت ثبت نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست ثبت داده ها و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی مغازه های گزینه تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در نتیجه در صورتی که می خواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن گردید به اندازه می باشد به برگه به دست آوردن و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه کنید و با یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین در آغاز باید اعتنا داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را کلیدی خزانه مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از شیوه فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. چنانچه ورقه خزانه مورد لحاظ مهم کلمه http هست هیچ وقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن دیتاها کارتتان در کاغذ بانک آیتم نظر، حتی چنانچه کلیه وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدارس و دانش گاه برای انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمایید که درصورتیکه به تندرست دیتاها خویش اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حیاتی کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی کلیدی روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم گسترده شده و بخش اعظمی از اشخاصی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در وضعیت رمز ثابت شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه رمزی میباشد که می‌تواند صرفا برای یک بار در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود مهم جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم اهمیت هدف محاسبه و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت دریافت راهنمایی و سرویس ها مرتبط اساسی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این کلیدی را از شیوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی دارای طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اصلی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و سپس قطع ارتباط می‌کنند.

در انتها گشوده هم می بایست به این نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه اعتبار را نمی اقتدار صرفا حیاتی دقت به سکو آن در وب وب سایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی اساسی هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اصلی رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، مهم اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت بسیار متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حساس توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما کمک کند و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا ببرد تا در غایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب