بهترین سبد گل ترحیم دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

سبد گل ترحیم به عنوان یکی از غم انگیز ترین سبد های موجود در گل فروشی دیده می شود. همه ما در روز های شاد به سرا

توسط RECORDEJADID در 15 مهر 1400

سبد گل ترحیم به عنوان یکی از غم انگیز ترین سبد های موجود در گل فروشی دیده می شود. همه ما در روز های شاد به سراغ گل فروشی خواهیم رفت و سبد ها، دسته ها، باکس های گل موجود را می بینیم، می پسندیم و آن ها را خریداری می کنیم و به عزیزانمان تقدیم می کنیم.

اما همیشه این در روز های شاد نیست که به سراغ گل فروش ها خواهیم رفت و از آنان گل خواهیم خرید، گاهی نیز در روز های غم انگیز و اندوهگین زندگی به این مغازه ها خواهیم رفت و انواع گل را خریداری خواهیم نمود، یکی از انواع این گل ها سبد گل ترحیم است که حتی گل فروش ها نیز مایل به پیچیدن آن نیستند. در نظر داشته باشید خرید همین دسته یا سبد گل می تواند به بازماندگان روحیه دهد و جای خالی عزیزشان را خالی نماید. در این مقاله قصد داریم تا این محصول یعنی سبد گل ترحیم را بررسی نماییم و اطلاعاتی در این زمینه را در اختیار خریداران قرار دهیم.

سبد گل ترحیم، غم انگیز ترین سبد گل موجود در جهان

سبد های گل متفاوتی در جهان هر روزه به فروش می رسند، از انواع این سبد ها می توانیم به سبد گل تولد، سبد گل عروسی، سبد گل تبریک زیارت، سبد گل خواستگاری و انواع و اقسام سبد های گل اشاره نماییم. در بین این سبد ها تنها سبد گلی که رنگی متفاوت تر از باقی سبد های گل دارد، سبد گل ترحیم است. همه گل های خریداری شده دیگر برای عرض تبریک مورد استفاده قرار می گیرند و دارای رنگ و لعاب بیشتری هستند، اما معمولا از روبان های مشکی و گل ها با رنگ های بی روح برای پیچیدن سبد گل ترحیم استفاده خواهد شد.

 مرگ هم مانند دیگر قسمت های زندگی مرحله ای است که همه ما آن را پشت سر خواهیم گذاشت و برای آرامش روح فرد فوت شده، بازماندگان گل خواهند خرید و جای خالی آن را با گل پر خواهند کرد. شما نیز می توانید برای همدردی و تسلی خاطر آنان همراه خود گل ببرید و آرامش را برای آنان آرزو نمایید. برای خرید و سفارش این گل ها بهتر است متصدی گل فروشی را در جریان قرار دهید، تا گلی مرتبط با شرایط پیش آمده برای شما تدارک ببیند.

سبد گل

انواع سبد گل ترحیم

اگر شما از نزدیکان فرد فوت شده هستید طبعا باید سبد گل ترحیم شکیل تر و بزرگتری را خریداری نمایید و با خود همراه ببرید، اما اگر فرد فوت شده با شما ارتباط نزدیکی ندارد و شما می خواهید تنها فریضه ادب را به جای آورید می توانید از سبد گل ترحیم کوچکتر و جمع و جور تری استفاده نمایید، با این شرایط هزینه دسته گل و یا سبد گل شما نیز مقرون به صرفه خواهد شد.

 از انواع سبد گل ترحیم می توانیم به سبد فلزی، سبد چوبی، سبد گرد، سبد با گل ایستاده، سبد با گل آبشاری و انواع دیگر اشاره نمود که هر فرد با توجه به سلیقه خود می تواند نمونه از آن با ابعاد مختلف را تهیه نموده و به عزیزان خود برای غم از دست دادن عزیزشان تقدیم نماید. در نظر داشته باشید زمانی که فردی فوت میکند یک اتفاق و یک پیشامد بوده است به همین دلیل از قبل تعیین شده نیست و به همین دلیل شما نمی توانید این محصول را رزرو کنید و باید به گل فروشی سری بزنید و هر آنچه که موجود است را تهیه نمایید. برای آشنایی با دیر سبد گل ها کافیست تا به لینک زیر مراجعه کنید.

گل های مورد استفاده در سبد گل ترحیم

انواع گل های مورد استفاده در سبد گل ترحیم به قرار زیر می باشد:

1) گل گلایل: به طور معمول در چیدن و ساخت تاج گل ترحیم و سبد گل از این گل استفاده خواهد شد، این گل نماد احساس عمیق ناراحتی و ابراز آن است.

2) رز سفید: این نوع از رز نماد معصومیت و پاکی است و به همین دلیل برای مراسم ترحیم از آن استفاده می گردد.

3) گل لیلیوم: این گل نماد صداقت و ابراز احساسات صادقانه است و معمولا از لیلیوم سفید رنگ در مراسم ترحیم استفاده می شود.

4) گل میخک: گل میخک رنگ های مختلف و متفاوتی را دارد اما گل میخک سفید نشانه پاکی و بیگناهی است از طرفی بسیاری بر این باورند که این گل نماد تولد دوباره و جاودانگی است، به همین دلیل در سبد گل ترحیم از آن استفاده می شود.

5) گل ارکیده: ارکیده نیز مانند بسیاری از گل ها دارای رنگ های متنوعی است. این گل نماد عشق ابدی می باشد که در این نوع از سبد های گل می توان از آن استفاده نمود.

نه تنها این موارد بلکه گل های بسیار زیادی در گل فروشی ها موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه خود انواع آن را انتخاب نموده و با سبد گل ترحیم تزئین نموده برای عزیزان خود طلب صبر نمایید.

سبد گل

بهترین سبد گل ترحیم دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

برای ان که سبد گل شما مورد پسند باشد و زیبایی هرچه تمام تر آن بتواند به بازماندگان مرحوم آرامش دهد باید دارای ویژگی های زیر باشد:

1) بهتر است از گل طبیعی استفاده نموده و آن ها را خریداری نمایید.

2) گل هایی را انتخاب کنید ک مدت ماندگاری بالاتری را دارا هستند و فرد می تواند آن ها را تا مدت ها نگه داری نماید.

3) نوع چیده شدن این نوع از دسته گل ها باید ساده و در عین حال زیبا باشد، در این حالت هم تجملات در نظر گرفته خواهد شد و هم دسته گل ساده خواهد بود.

4) از روبان های مشکی رنگ در تزئین آن استفاده شده باشد.

5) گل ها سالم باشند و تازه نیز باشند.

6) ترجیحا از گل های سفید رنگ برای درست کردن سبد گل ترحیم استفاده شده باشد.

با توجه به موارد فوق می توانید از گل های موجود در گل فروشی انواعی را انتخاب نموده و از گل فروش بخواهید برای مراسم ترحیم آن ها را بپیچید تا شما آن را با خود به این مراسم ببرید.

خرید سبد گل ترحیم

با توجه به مواردی که بیان نمودیم در چنین شرایطی می توانید انواع گل های عنوان شده را انتخاب نمایید و با طرز چیدمان ساده ولی شیک در سبد گل ترحیم آن را به بازماندگان تقدیم نمایید، در این حالت می توانید برای آنان آرامش را آرزو کنید در کنارشان به سوگ بنشینید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن