بررسی مارکسمن SKS فری فایر

پس از بررسی اسلحه های قدرتمند رایگان برای بازی، زمانی که اسلحه های مارکسمن شما را به طور کامل با بازی آتش آزاد

توسط RECORDEJADID در 8 اردیبهشت 1401

پس از بررسی اسلحه های قدرتمند رایگان برای بازی، زمانی که اسلحه های مارکسمن شما را به طور کامل با بازی آتش آزاد آشنا می کنند و در اولین قدم به بررسی بازی کاملا رایگان اطفای حریق می پردازیم.

بررسی کامل گان مارکسمن بازی فری فایر

تفنگ های مارکسمن از بهترین و قدرتمندترین سلاح های دوربرد آزاد هستند که به لطف دوربین های خاص و همچنین قدرت زیاد طرفداران زیادی در انواع حالت های بازی شلیک آزاد دارند و یکی از بهترین آنهاست. مارکسمن SKS است. استفاده از این سلاح ها تقریباً به وضوح تفنگ های تک تیرانداز است، بنابراین می توانید به راحتی با یک تیر تک تیرانداز خود را یکی یکی شلیک کنید و خیلی سریع او را بکشید.

یکی از مهم ترین مواردی که برای استفاده از این تفنگ در بازی آتش رایگان نیاز دارید این است که به این نکته توجه کنید که، خرید جم فری فایر در بازی آتش رایگان نیازی نیست در هر حالتی که بازی می کنید با انیمه عجله کنید زیرا دارای سرعت است.

پس حتما سعی کنید با این سلاح ها انیمه را از فاصله دور شلیک کنید و با اهداف و شلیک های زیاد خود خیلی سریع آن را بکشید تا انیمه ای که جلوی شماست نتواند به شما آسیب برساند.

هیمینی بهترین بار گمنی رو با بامین بهین القدرت مند و همون لاغر شدن ویه و ورفه پیدا میکنی.

آسیب گان SK در بازی Free Fire بسیار خوب است که آسیب بسیار خوبی برای تپانچه Rifle است و می تواند با شلیک حدود 5 تا 6 تیر حریف خود را شکست دهد. چه خوب است در مورد دقت و رنج (برد) گان که معمولا برای هر مدلی دقیق و خوب است، خرید جم فری فایر اما با گرفتن مدل افسانه ای و دقیق قابل بهبود است.

علاوه بر این سرعت و صداقت (سرعت تیراندازی) Gan SKS در بازی Freestyle بسیار بالاست که بسیار بالا و سرعت بوده و به این سلاح ها قدرت مقابله با انیمه در مدت زمان بسیار کوتاهی را می دهد. دست از سرش بردارید و بکشیدش و در کل این آمار خیلی بالاست که Gan SK به یکی از قوی ترین انواع gan حالت های بازی آتش رایگان تبدیل شده و طرفداران زیادی دارد.

دقت و آسیب (قدرت) بازی Rifle Free Fire SK بسیار خوب است و به همین دلیل در نقشه جزیره به دلیل شرایط خاص و فاصله زیاد بین کم خونی، خرید جم فری فایر یکی از بهترین اسلحه ها از دقت بالایی برخوردار است و محدوده .. متاسفم.

مدل ذکر شده در عکس بالا برای SKS در بازی Free Fire یکی از بهترین مدل های ساده این تفنگ در حالت های مختلف بازی رایگان و به دلیل سرعت شلیک و سرعت خوب برای سریع ترین زمان می باشد. این امکان وجود دارد که به راحتی هر انیمه ای را در هر نقطه از نقشه با دقت بالا بکشید و آن را بکشید و کاری که می توانید با خرید رایگان مربا (الماس) از سایت معتبر دیاموند لند با قیمتی راحت و مطمئن انجام دهید. من با زندگیم در دنیا خیلی کار دارم.

آخرین مطالب