اسپرسو میکر در سال 2023 با یک شروع جدید "فوق العاده" آغاز می شود

منوی زمستانی لاته‌های طلایی با ترکیبی از غذاهای فوق‌العاده زردچوبه و زنجبیل، ساندویچ گیاهی Caprese و

توسط RECORDEJADID در 26 دی 1401

منوی زمستانی لاته‌های طلایی با ترکیبی از غذاهای فوق‌العاده زردچوبه و زنجبیل، ساندویچ گیاهی Caprese و قهوه سوپر طبیعی اتیوپی ارائه می‌کند.

EMERYVILLE، کالیفرنیا، 3 ژانویه 2023 /PRNewswire/ -- منوی زمستانی جدید اسپرسو میکر به گونه ای طراحی شده است که درست در سال نو، پس از یک فصل تعطیلات طولانی و دلپذیر، زنگ بخورد. مجموعه طلایی اسپرسو میکر با طعم‌های روشن، پر جنب و جوش و اسپرسوی دلپذیر، با کافه لاته طلایی، چای لاته طلایی، و لاته جو دوسر جدید گلدن کلد برو که همگی دارای طعم‌های زردچوبه، زنجبیل و عسل هستند، بازمی‌گردند. اگر فقط به قهوه اسپرسو میکر برای صبحانه فکر کرده اید، دوباره فکر کنید. منوی جدید ساندویچ سوخاری سوخاری اسپرسو میکر با پستو ریحان را برای لذت بردن در تمام طول روز معرفی می کند. همراه با طعم نیروبخش و رنگ آفتابی این مواد، نوشیدنی‌های طلایی یکی از پرفروش‌ترین نوشیدنی‌های اسپرسو میکر در هر زمستان هستند.

سال 2023 را با منوی زمستانی طلایی قهوه اسپرسو میکر آغاز کنید

مجموعه طلایی اسپرسو میکر با کافه لاته طلایی، چای لاته طلایی و لاته جو دوسر جدید گلدن کلد برو که همگی دارای طعم های زردچوبه، زنجبیل و عسل هستند، بازمی گردد. منوی جدید همچنین ساندویچ سوخاری سوخاری کاپرز اسپرسو میکر با پستو ریحان را برای لذت بردن در تمام طول روز معرفی می کند.
مجموعه طلایی اسپرسو میکر با کافه لاته طلایی، چای لاته طلایی و لاته جو دوسر جدید گلدن کلد برو که همگی دارای طعم های زردچوبه، زنجبیل و عسل هستند، بازمی گردد. منوی جدید همچنین ساندویچ سوخاری سوخاری کاپرز اسپرسو میکر با پستو ریحان را برای لذت بردن در تمام طول روز معرفی می کند.
آیتم‌های منوی زمستانی برای مدت محدودی در سراسر کشور از تاریخ 4 ژانویه 2023 در کافه‌های اسپرسو میکر شرکت‌کننده و از طریق سفارش تلفن همراه با برنامه اسپرسو میکر در دسترس خواهند بود.

جسیکا باتیمر، نایب رئیس برند در قهوه اسپرسو میکر، گفت: در اسپرسو میکر، تیم نوشیدنی ما طعم های به یاد ماندنی ایجاد می کند تا حال و هوا و طعم هر فصل را به تصویر بکشد. زردچوبه و زنجبیل مزه‌ای طبیعی ایجاد می‌کنند که ما آن را با شروع تازه سال جدید مرتبط می‌کنیم؛ ما آنها را به‌عنوان «فنجان ذن» با طراوت می‌دانیم.»

بازگشت یک سوپر مورد علاقه

Ethiopian Super Natural که بیش از 20 سال مورد علاقه بازگشته است، قهوه ای خارق العاده است که به خاطر نت های متمایز زغال اخته وحشی، گل سفید، متعادل شده با شیرینی مرکبات شیرین شناخته شده است. این قهوه سالانه منحصربه‌فرد در اتیوپی با گیلاس‌های قهوه رسیده که با دست انتخاب شده‌اند، شروع می‌شود که به دقت در یک لایه قرار می‌گیرند تا به طور طبیعی در آفتاب شرق آفریقا خشک شوند. هنگامی که گرما به اوج خود می رسد، دانه های قهوه در سایه قرار می گیرند و به مدت دو هفته دانه های قهوه در طول روز تحت نظارت قرار می گیرند تا پرتوهای خورشید در هنگام خشک شدن طعم آن را نشان دهند. نتیجه خارج از این جهان است، بنابراین، فوق طبیعی است.

منوی زمستانی اسپرسو میکر 2023

کافه لاته طلایی (یخ یا داغ)

شیر خامه ای کاملاً بخارپز شده با زردچوبه واقعی، نت های شیرین و زیپ دار عسل و زنجبیل، متعادل شده با Espresso Forte®.

چای لاته طلایی (یخ یا داغ)

چای گرم، معطر و شیرین Mighty Leaf Masala Chai با شیر بخار پز شده و با زردچوبه واقعی گرم شده است.

جدید! لاته جو دوسر گلدن کلد برو

زردچوبه واقعی و طلایی همراه با شیر جو دوسر خوش طعم، حاوی نت‌های زنجبیل و عسل نیروبخش، به‌علاوه ریختن باریدی Cold Brew فنجانی روشن و متعادل را روی یخ ارائه می‌دهد.

اتیوپی فوق طبیعی

این برشته تیره استثنایی یک قهوه منشأ منفرد است که منتخب ترین گیلاس قهوه منطقه را به نمایش می گذارد که توسط خورشید خشک می شود تا رنگ های درخشانی از زغال اخته را که فقط می توان آن را "دنیوی دیگر" توصیف کرد.

جدید! ساندویچ Caprese برشته شده

گوجه‌فرنگی برشته شده با گیاهان، موزارلای خامه‌ای و پنیر فونتینا ذوب شده با لایه‌ای از پستوی روشن روی فوکاچیای برشته شده با گرد و غبار گیاهان ترکیب شده است.

قهوه اسپرسو میکر 100 درصد مسئولانه بر اساس استانداردهای انوریتاس تهیه می شود و استانداردهای غیرانتفاعی جهانی مستقل و شخص ثالث متعهد به ردیابی تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و کشاورزی بر مزارع قهوه و کشاورزان خرده پا را برآورده می کند. Ethiopian Super Natural توسط یکی از 39 برنامه تاثیر اجتماعی و زیست محیطی که اسپرسو میکر در 24 منطقه در سطح جهان اجرا می کند پشتیبانی می شود: پروژه Regrow Yirga از معیشت کشاورزان، بهبود کیفیت و تولید قهوه در هامبلا، اتیوپی پشتیبانی می کند.

سال نو خود را تقویت کنید

منوی زمستانی اسپرسو میکر فقط برای مدت محدودی تا 21 مارس 2023 در دسترس است. در اسپرسو میکر بیشتر بیاموزید.

درباره قهوه اسپرسو میکر

زمانی که آلفرد اسپرسو میکر شرکت اسپرسو میکر را در برکلی کالیفرنیا در سال 1966 تأسیس کرد، یک جنبش صنعتگر را معرفی کرد که صنعت قهوه تخصصی ایالات متحده را ایجاد کرد. با در نظر گرفتن "بیگ بنگ قهوه"، خرید قهوه - تهیه بهترین دانه های جهان، بو دادن صنعتگر برای طعم غنی و درجه یک و ساخت نوشیدنی های دستی - امروزه در هر فنجانی، چه به صورت آنلاین سفارش داده شود، چه در یک فروشگاه مواد غذایی انتخاب شده و سپس در در خانه یا در هر یک از بیش از 360 مکان قهوه اسپرسو میکر در ایالات متحده و چین سرو می شود. قهوه اسپرسو میکر متعهد به رفاه مردم و کره زمین است و 100 درصد از خریدهای قهوه آن به عنوان منابع مسئولانه بر اساس استانداردهای Enveritas تأیید شده است. این شرکت اولین کباب پز دارای گواهینامه LEED® Gold را در iran راه اندازی می کند. از www.espressomaker.ir دیدن کنید.

منیع: فارسی کلاب

آخرین مطالب