آموزش کد خطاهای پکیج وایلانت vailant اصفهان پکیج

در این گونه ایرادات پکیج کشور‌ایران رادیاتور به شکل کدهای نادرست چراغ ال ای دی و اعداد و ارقام نمایش داده می‌ش

توسط RECORDEJADID در 24 شهریور 1401
در این گونه ایرادات پکیج کشور‌ایران رادیاتور به شکل کدهای نادرست چراغ ال ای دی و اعداد و ارقام نمایش داده می‌شود. در مطلبی جداگانه کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور e24ff را توضیح خواهیم داد. این مدل پکیج شرکت ایران رادیاتور جزء پکیج های دو مبدله هست. بازدهی گرمایشی این نوع ۲۶ کیلووات ( ۲۰ هزار کیلوکالری) می‌باشد. که جهت تأمین گرمایش ساختمان‌های تا متراژ ۱۵۰ متر مطلوب است. همینطور این جور مجهز به سیستم دودکش حرفه دار نیز می‌باشد. در بعضي مورد ها هم قابلیت و امکان رخنه شدن مخزن پکیج وجود دارد که جهت تعمیر پکیج خویش در همین شرایط می‌ توانید از طريق مراکز تخصصی تعمیر اختصاصی پکیج ایساتیس مشاوره و كمک بگیرید. در همین مطلب همت کردیم در خصوص کدهای خطای پکیج بوتان در انواع دسته های آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. چنانچه دستگاه در این شرایط در وضعیت قفل دایم قرا گرفت، دستگاه را در شرایط روش اندازی مجدد قرار داده و شیر پرکن را گشوده کنید تا فشار آب مدار به 1 تا 5/1 توشه برسد. حالا اهمیت بستن شیر پرکن و قرار دادن سیستم در یکی از حالت های زمستانی یا این که تابستانی دستگاه را مجددا واضح کنید. در صورتی که آن گاه از روشن کردن پکیج همین کد غلط سناریو دیتا شود، خلل به عامل یکی از از عوارض ذکر شده در قسمت فوق می باشد که برای یافتن علت مهم پیدایش همین کد باید هر کدام از نصیب های بیان شده یک عدد یکی از باز‌نگری شوند. انواع متمایز از مشکلات وجود دارا هستند که می‌توانند در زمان به کار گیری از یک پکیج برای مدت طولانی اهمیت آن مواجه شوند.

عیب یابی پکیج شماره شش : شعله تشکیل نمی شود ( مشعل پکیج واضح نمیشود).

در آخر، چنانچه کل مورد ها را نظارت کردید و شعله تشکیل نشد، حتما نقص‌ از پیروزی الکترونیک است. موفقیت پکیج کلیدی یکسری رله گوناگون هست که یکی از از همین رله ها، رله شیر گاز میباشد. ممکن هست رله شیر گاز پکیج قدمت خویش را کرده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در پستی جداگانه محل قرار گیری رله گاز در نقشه برد پکیج های کشور‌ایران رادیاتور وبوتان را توضیح خواهم داد.
  • در صورتی که در کارایی پکیج دیواری گونه دیجیتال بوتان مشکلی صورت داده باشد، خطای مربوطه در نمایشگر ظواهر می‌شود.
  • تعمیر پکیج دیواری در تهران یکی از از مهمترین نیازهایی می باشد که امروزه ساکنین ساختمان به آن احتیاج دارند.
  • در صورتی که مشعل پکیج روشن نشد به فساد جرقه زن شک کنید.
  • با وجود اینکه در همین مدل سیستم ها از دو نوع انرژی استعمال می گردد ولی در مقایسه حیاتی سیستم های گرمایشی دیرین مثل بخاری و شوفاژ و… از مقدار انرژی کمتری استعمال می کنند .
  • به احتمال خیلی فراوان یه خرده رسوب در مدار مبدل ثانویه وجود دارد.
  • در ادامه بعضا از مشکلات متداول پکیج و راهکارهای موجود به جهت آنها را آورده ایم.
در صورتی که دستگاه در فضای بیرون کارگزاری شده باشد می بایست شیلنگ گاز سپس از حداکثر ۲ سال تعویض گردد. پس از اتمام فعالیت نصب ، اتصالات و قطعات مختلف مربوط به عبور گاز به وسیله معایب پکیج بوتان دسته بیتا کف صابون تست شود. درصورتیکه پکیج در بالکن کارگزاری شده است، دودکش را ارزیابی نمایید و دستگاه را ریست کنید. کارهایی که خودتان می توانید بر روی دستگاه پکیج خود انجام بدهید تا نقص‌ حل شود.

تست فساد شیر برقی پکیج

از آنجائی که تخلیه آب مدار گرمایش و لبریز نمودن مجدد آن به‌دفعات، تدریجا سبب تشکیل رسوب درون پکیج و همچنین بقیه اجزای سیستم گرمایش می‌شود. مبدل را بر روی اجاق گاز قرار می دهیم تا گرم و قرمز‌رنگ رنگ شود. آنگاه اهمیت امداد وسیله‌ای نظیر آچار به آن ضربه می‌زنیم تا رسوبات به نقل از جدا شوند. البته قبل از هرکاری شستشوی روغنی پمپ بهترین عمل است. در صورتی که فعالیت شستشو را هم انجام دادید ولی کماکان نقص‌ وجود داشت روش حل های پیشنهادی را انجام داده و اصلی یک متخصص مشورت کنید. یک نصیب کثیف در پکیج می تواند ادله فساد مبدل حرارتی باشد. تمیز کردن الکترود احتراق یک عدد از طرز های حفظ از پکیج گلدیران است. تراز کربن را تمیز کرده و مشاهده کنید آیا عایق تراز آسیب دیده هست یا نیکی و در شکل زخم دیدگی به بده بستان عایق ها مبادرت نمایید. طرز تمیز کردن الکترود احتراق به این شکل است، که حساس استفاده از سنباده مرحله الکترود اشتعال را صیقل دهید تا رسوبات کربن تمیز شود. علائم و آرم های خراب شدن پکیج دیواری مختلف می باشد. نشتی آب از پکیج، ذیل بودن فشار پکیج، گرم نکردن آب پکیج دیواری، واضح نشدن مشعل پکیج بعضا از همگانی ترین نشانه های خراب شدن پکیج دیواری می باشد. عیب یابی پکیج بوتان به صورت‌های قبلی که برای شما تفسیر دادیم انجام میشود و در صورتی که نتوانستید همین عمل را انجام بدهید می‌توانید از نمایندگی تعمیر پکیج بوتان کمک بگیرید. خوب تر می باشد پس از داغ شدن رادیاتور مرحله هواگیری را انجام دهید. توجه کنید که موقع انجام این مرحله، آب گرم شوفاژ به سرویسکار پکیج بوتان، آسیبی وارد نکند. مهمترین علتی که باعث می‌گردد پرشر سوئیچ در حالت انقطاع قرار بگیرد، همین هست که دودکش مسدود شده باشد. همینطور گهگاه زمان ها در شکل کمبود کلاهک بر روی دودکش پکیج، ممکن هست باطن دودکش باد بپیچد و پرشر دود در موقعیت قطع قرار بگیرد. به استدلال وجود هوای سرد در زمستان، پرندگان متعددی به جهت ساختن لانه، دودکش را گزینش میکنند. برای نمونه بعضا مواقع قابلیت و امکان دارد که پکیج آب را گرم نکند در این حالات می بایست به این نکته دقت کنید که علت گرم نکردن آب به وسیله پکیج چه می تواند باشد و آن گاه برای تعمیر آن اقدام کنید . یکی از از علت‌های سرد و گرم کردن آب پکیج جرم گرفتن لوله‌ها میباشد که اجازه ورود آب را به صحت نمی‌دهد و باعث بروز ایراد در عملکرد پکیج می‌شود . رویه حل رفع آن این است که با استعمال از مواد شوینده چگالی گیر لوله‌ها را شستشو دهید و پس از آن اهمیت آب تمیز بشوید و مجدد لوله کشی را ببندید . زمانی که ارور پکیج ویزمن E۱ باشد باد بفهمید که علت آن فساد پرشر سوئیچ (ابزار ظریف در اختیار گرفتن فشار) می‌باشد و یا این که اینکه فشار آب کم میباشد که بایستی تعمیر و یا تعویض شود. خوبتر هست پکیج دیواری آب گرم را از الکتریسیته خارج نموده و شیرگاز را ببندید و فرایند تحت را دنبال نمایید.

نوسان فشار بار پکیج

در این مطلب ملازم ما باشید تا عوارض شایع خرابی پکیج را باهم مرور کنیم. برای انقطاع کردن گاز پکیج همین مراحل را انجام بدهید تا این عمل حیاتی امنیت انجام شود. اگر بوی گاز را اطراف پکیج و یا هر جای خانه حساس نمودید، گاز پکیج را سریعاً انقطاع کنید. بوی گاز هشداری برای نشان دادن نشت گاز می‌باشد که سریعاً می بایست عیب یابی و تعمیر شود .بی‌توجی به نشت گاز می‌تواند منجر به انفجار و آتش‌سوزی شود. از آنجایی که اصلی انجام این کار گنجایش پکیج کاهش پیدا میکند، غالبا این راهکار به جهت پکیج خانه های کوچک انجام پذیر هست و در منزل های پهناور راهی به جز ردوبدل مبدل با نیست. این نهایی عامل به جهت مناسب نبودن گرمای آب خروجی از پکیج است. ممکن می باشد شیر مخلوطی که باز کرده اید نشتی دارد و آب سرد و گرم را قاطی می کند و به خارج میدهد. ممکن میباشد لوله کشی آب بیش از هشت متر باشد و یا این که تعداد زیادی زانو داشته باشد. این موردها نیز روی تجربه آبگرمکن پکیج تاثیر بسزایی خواهند گذاشت. ابتدا اپراتور از محل کار مرکزی مهم شما تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما برای تعمیرکار ارسال خواهد گردید. پس از تصویب فرم در کمتر از 60 دقیقه(در ساعتها کاری) اهمیت شما تماس خواهیم گرفت. درصورتیکه ساعت کاری تعمیرآنلاین به پایان رسیده باشد در شروع روز کاری آن‌گاه اپراتور با شما تماس خواهد گرفت. پکیج لورچ یکی از برندهای اعتبار اسباب خانگی اهل ایران بوده که در ۵ دسته پکیج لورچ جور آدنا، پکیج ... پکیج من دسته بیتا هست و ایرادش اینه که جوش میاره و حرارت اب بیش از حد بالا میره . بعد از آن می بایست خواهش تعمیرات پکیج را ثبت نمایید یا این که حساس مرکز گلدیران تماس بگیرید تا نسبت به پیدا کردن محل نشتی و تعمیر آن مبادرت کنند. وقتی مسیر برگشت پمپ مسدود شود، آب باطن دستگاه به جریان نمی افتد و آب به درون دستگاه هدایت نمی شود. در چنین شرایطی دمای پکیج دیواری ارتقاء یافته و فشار آن بیشتر می شود. تمام همین عوامل موجب خراب شدن پمپ و البته خراب شدن دستگاه می شوند. همانطور که پیش‌تر گفته شد، پمپ برای فعالیت کردن و انجام وظایف خود در پکیج نیاز به آب و در طی آن نیاز به گردش آب دارد. علاوه بر آن می بایست از کارایی صحیح مدارهای بهداشتی و گرمایشی اطمینان حاصل کنید. همینطور می بایست مبدل حراراتی و مدار پکیج رسوب زدایی شود و فیلتری مناسب بر بر روی مسیر برگشت آب گرمایش دستگاه قرار بگیرد. در صورتی که به طراوت پکیج Butane را تهیه و تنظیم کرده اید بی تردید عصر زمانی مخصوصی را مشخص کرده و سر وقت پکیج خود را خدمت کنید.

روشن نشدن و جرقه نزدن دستگاه

چنانچه قطعه خراب پکیج کشور‌ایران رادیاتور شما قابل تعمیر باشد، در آغاز قطعه خراب را تعمیر میکنیم که به جهت شما مقرون به صرفه‌تر است و درصورتیکه قطعه خراب قابل تعمیر نباشد اقدام به بده بستان آن می‌کنیم. همینطور در مواردی ممکن است قطعه تعمیر شده مجددا خراب شود. شیوه سوم هم که بخش اعظم در زمانی کاربرد دارااست که فشار بایستی خیلی کم، قلیل شود این می باشد که رادیاتورها را هواگیری کنید. در همین موقعیت درصورتیکه هوایی باطن سیستم باشد و بیرون شود مقداری فشار اندک می‌شود.

هزینه تعمیر پکیج بر عهده مالک هست یا این که مستاجر ؟

اگر پکیج هنگام روشن شدن صدای بلندی تولید می کند و یا این که عامل صداهای پکیج از جای دیگری باشد، در ادامه عیب یابی پکیج کشور‌ایران رادیاتور یا این که بوتان خویش به سراغ مشعل و حرفه دستگاه بروید. برای اطلاع از بقیه پروسه و روش رفع ایراد شما را به مقاله منحصر به فرد کاراباما در مورد صدای پکیج کشور‌ایران رادیاتور، بوتان و بقیه برندها دعوت می کنیم. اگر پکیج شما شعله را قطع مینماید و مطمئن شده اید که اختلال از پیروزی الکترونیک است می بایست برد را تعمیر و یا این که تعویض نمایید. به جهت همین کار کل کابل ها موفقیت را قطع کرده و آن را نزد یک الکترونیک فعالیت ماهر در تعمیر برد پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور و بوتان ببرید تا قطعات را نظارت کند. به همین عامل سیستم ضدیخ‌زدگی در بعضا مدل‌های پکیج کشور ایران رادیاتور تعبیه‌شده است. به‌طوری‌که حساس وصال رتبه حرارت آب باطن مدار گرمایش به کاهش از ۷ مرتبه سانتی‌گراد پمپ فعال می‌شود. که ممکن می باشد پکیج شما به دلیل کار طولانی مدت مبتلا اختلال شود و کد خطای پکیج ایران رادیاتور در صفحه‌نمایش آن نشان دیتا شود. در اینصورت شما نیاز به تهیه پکیج کشور‌ایران رادیاتور خواهید داشت. برای رفع این عیب باید ترانس جرقه زن را بده بستان کنید که به هیچ عنوان کار خودتان نمیباشد و بی تردید باید بوسیله یک تعمیر عمل پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور یا این که بوتان قوی انجام شود. می بایست بدانید آبگرمکن‌های دیواری، پرسرعت نمیباشند و نمی‌توانند بلافاصله سپس از گشوده نمودن شیر آب، آب گرم در اختیارتان بگذارند. فقط پکیج‌هایی همین امکان را دارند که به پمپ گردش آب مجهز باشند یا این که مخازنی داشته باشند که پیش از باز کردن شیر، آب گرم ساخت و ذخیره کرده باشند. همچنین دوران انتقال آب گرم از پکیج به شیر آب خانه، به طول لوله‌های در بین دو نقطه بستگی دارد مگر آنکه پمپ گردشی داشته باشید. به ادله طول فراوان لوله‌ها، آب سردی که از قبل داخل آنها باقی ما‌نده بایستی بیرون شود تا آب گرم به شیر برسد.

۱٫ هزینه کارگزاری پکیج دیواری

گاهی تایم ها مشعل آلوده باعث می شود در کارکرد پکیج اختلالاتی به وجود آید. مشکل می تواند در تراز ی ۵ باشد ، به این معنی که مدار پرشر سوئیچ هوا قبل از پر‌نور نشدن فن گشوده نباشد . زرین خدمت تمامی‌خدمات سیستم گرمایشی و سیستم سرمایشی‌ها از پاراگراف عیبی یابی پکیج بوتان و … را انجام می‌دهد. اکران کد خطای E04 که نشان دهنده فشار قلیل آب میباشد که در این شرایط بایستی فشار آب را ارتقا داده تا بخش اعظم از 5/0 شود. برای این منظور شیر موتوری را از هیدرولیک قطع کرده و به صورت مستقیم به الکتریسیته شهری وصل کنید. در این شکل بایستی مهم یاری اسید دیس کلر و یا جوهر نمک تمام سیستم پکیج شامل مبدل های نخستین و ثانویه و همچنین لوله های آب ورودی به مبدل شستشو دیتا شوند. درصورتیکه باز نیز جرقه زن پکیج فعالیت نکرد، مسافت آن تا مرحله مشعل را چک کردن کنید. علت دیگر فساد پمپ پکیج دیواری، کارکردن مستمر آن می باشد که سببسوختن استرادورو برد پمپ می‌شود. از این رو حتمی هست برای پیداکردن علت فساد پمپ پکیج دیواری مهم قطعات آن و وظایف هر کدام هم تا حدی آشنا شوید. چون همان مدل که متوجه شدید پمپ پکیج دیواری، آب گرم ساخت شده در مبدل حرارتی را در لوله‌های رادیاتور به حرکت درمی‌آورد. که سازنده پیروزی فرولی میباشد، حساسیت متعددی روی تشخیص نشدن شعله بوسیله میله یون به خرج دیتا است. به این خاطر درصورتیکه پکیج شما ضربه قوچ داشته باشد، بر خلاف پکیج های جمهوری اسلامی ایران رادیاتور و بوتان که مشکلی پیش نمی آید، در دستگاه شما ارور تشکیل نشدن شعله و یا سه سکو تشکیل نشدن شعله میدهد. به جهت این که دیگر ضربه قوچ نداشته باشید، باید پایین فلوسوئیچ پکیج خود یک شیر سوزنی یا این که به عبارتی شیر یک طرفه یک دوم کارگزاشتن نمایید. مهم نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در شهر خود تماس بگیرید تا برای عیب یابی پکیج فرولی بیایند. تخصص و تجربه فنی یکی از از مهم‌ترین ویژگی‌های تعمیرکاران نمایندگی جمهوری اسلامی ایران رادیاتور است. اگر سیستم شما همچنان در درحال حاضر عمل و دمیدن هوای گرم است، تنظیمات را باز‌نگری کنید. همین موقعیت باید به جای موقعیت «روشن» در وضعیت «خودکار» باشد. چنانچه همین دو واقعه صورت دهند، در آغاز ترموستات را باز‌نگری نمایید و آن را به تنظیمات درست برگردانید (هر نوع پکیج یک نوع تنظیمات ترموستات دارد). مهم‌ترین گام در تعمیر تضمینی پکیج، انجام عیب یابی دقیق هست. چون یکی از علت‌های خراب شدن پکیج های گرمایشی به خاطر تشخیص داده نشدن مشکلات ریز آن هست که به‌مرورزمان به نقص‌ و خرابی جدی تبدیل می‌گردد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن